Muški kutak

  1. Реално, заболе ме што је резао свој чамушки паламар. Ал' мени је у хевивејту он једноставно ненадјебив и вероватно најкомплетнији боксер икада. БОГОТАЦ

  2. Muhammad Ali. Taj čovek je legenda. Amerikanac koji je odabrao Islam, i arapsko ime. Čovek je, za mene, idol!

    Muhamed Ali je najveca picka koja je boksovala. Unistio je onom Frejzeru zivot, pogledajte dokumentarac Trila in Manila, i necete misliti vise da je Ali neki lik, a bogami ni bokser.

  3. Muhamed Ali je najveca picka koja je boksovala. Unistio je onom Frejzeru zivot, pogledajte dokumentarac Trila in Manila, i necete misliti vise da je Ali neki lik, a bogami ni bokser.

    Тај рад. Плус је био и одвратно надмен. Фуј.

  4. Pa šta je napravio, recite ljudi. Prosvjetlite nas.
    Meni ide na kurac što se Luis i Tajson nisu borili ranije dok je Tajson jebao sve živo. a ovako se borili poslije, kad je ovaj već propao. Lenoks me mnogo nervirao i zbog načina na koji je dobio Klička, kao pička.

  5. Ајмо да се окупимо и да се бијемо?Ал онако мушки , у складу са насловом теме ......

  6. razbio bi ga TAJSON...on je za mene tata, bar onoliko koliko pratim...

  7. Laki, ti bi prvi najebo, eto ja ti garantujem, pojeo bih te za doručak.

  8. Pa šta je napravio, recite ljudi. Prosvjetlite nas.

    Фрејзер је подржавао Алија док му је било забрањено да боксује, и финансијски и помагао му да поново добије дозволу. После је овај почео опасно да га вређа, назива "горилом" и остале њему својствене ствари. Погледај документарац, добар је.

  9. Не би , кад би кренуо на мене онако сељачки прво би ти спуцао пар директа да се збуниш , па један лоу кик а онда дабл лег тејк даун ...и када будеш лежао на бетону изгубљен ко свињче у шљивар , граунд ен паунд ....... то би трајало цирка минут ....

  10. ja ne volim tuču, ali imam 15 pari roze bokserica, ajde da podelim pa da izađemo na sledeću gej paradu kamuflirani i da ih bijemo iznutra - neće nas dirati policija jer će misliti da smo njihovi...

  11. Хмммм мудро збори Бруце .....

  12. Иди бре, неколико ортака су пре пар година усрали педери од батина. Наишли на неке билдере и фитнесс инструкторе.

  13. Gah, meni ne trebaju rukavice, ja sam aikidoista, tako da... Doduše, aikido može da popuši kurčinu capoeiri, i eventualno, ali EVENTUALNO džudou...

  14. Laki, ja ne krećem divljački, ja te vodim u kafanu, pa te tučem pikslom.
    A zamisli to da kamuflirani gonjamo po paradi. Ja kakav sam baksuz pogodila bi me cigla ovih antigejeva.

  15. mogu oni da budu majstori svih borilačkih veština, ali kad ja ponesem kurblu od fapa nema odbrane :)

  16. Eiš, da je Brus Li živ, ne bi se pričali vicevi o Čaku Norisu.

  17. Dvajte, koji dio da gledam? Ima 6 dijelova na YT.

  18. Dube, skini preko torenta cao film, a ako je na YT u delovima, kreni od pocetka. Ako mislis na Trila in Manila.

  19. Боље ви гледајте меч Али-Фрејзер да видите како га је Али усрао.
    Био је здапи додуше, а Фрејзер стварно добар чоек.

  20. Џо га је пребио за цео живот у том мечу ..... и дан данас се тресе од оних удараца ...

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.