Muški kutak

  1. Боље ви гледајте меч Али-Фрејзер да видите како га је Али усрао.

    Sta, prebio ga je, i kad je ustao, pao i on. Sto ga je prebio, uuuu!

  2. Frejzer masina, koji Ali, isti kao ovaj Hej danasnji, hoce na pricu da pobjedjuju..

  3. Да се разумемо , изузетно поштујем обојицу ,урадили су ствари по којима че и наредне генерације памтити њихова имена......

  4. Хтедох мало да потпалим ватру. Богме не зна се ко је кога ту више усрао од батина, ко зна шта би било да Фрејзер већ претходно није био буквално слеп на једно око. А и Алију су предлагали да свечано заврши каријеру после тога.

  5. Samo da kažem da sam odgeldao onaj dokumentarac, jedva nekako uz spori net. Frejzer ko Roki, samo što je crnac.

  6. Svi su oni insekti prema valuevu.
    Sad što čovek na zna da se tuče, to nema veze.

  7. Ma Tajson ih je sahranjivao. I ide mi na kurac što ima dvajes različitih federacija.

  8. Лол. Али, Фрејзер, Форман, Листон, Холифилд, Тајсон... У неком имагинарном мечу с икојим од њих, ценим да Валуев не би издржао више од 2 рунде.

  9. Čuj 2 runde, pa pojeli bi ga u prva 2 minuta. Mljevena veprovina.

  10. Тај рад. Може он бити стрвина кол'ка оће, ал' удара као пизда. У данашњем боксу ни нема ваљаног ударача у поређењу с оним некад.
    Форман би му хемисфере у мозгу обрнуо.

  11. Ma znam da ne bi. Ali mečevi su mu piš za gledanje. Probudi se on, udari neko malo govno tamo negde dole, vrati se u hibernaciju, i posle pola čuke ponovi proces.
    A i čovek je ljubitelj umetnosti i nauke, čak sam negde čuo da je dva fakulteta završio.
    Ne može da ti ne priraste za srce.

  12. Čitam sad o ovome Formanu, lik je imao 81 profi meč, 5 poraza. To je još malo pa kao Freizer i Ali zajedno.

  13. samo da vas pozdravim i kažem da je lepo što imate svoju temu...malo vam je jebanje, kladionica, sportski kviz i ostale muške teme, još je ovo falilo...

  14. Da otvorim temu "Kuhinja" za žene ?

  15. Možete i vi da se jebete, kladite i da učestvujete na kvizu. Ali nekako ova tema isključuje nježniji pol.

  16. Jel ti hoćeš da opet zaključaju temu? Goni ove gadosti.

  17. Jel ti hoćeš da opet zaključaju temu? Goni ove gadosti.

    A šta fali kamionima i kolima ? Što gadosti ?

  18. Ma mislio sam na ove babe što su kačene.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.