Prijava

Koji su najčudniji toponimi koje ste ikad posetili? Koje su najčudnije ceste kojima bejaste jezdili? Gde u kom kraju, na kojoj krivini puta, i na kom putu postoji benzinska stanica, motel, crno dete iz Glave šećera i druge korisne putne informacije? Da li znate neko dobro mesto za šverc preko granice? Koji je najveći vrh koji ste osvojili? Koji je najprljaviji prirodni/veštački vodotok u kome ste plaknuli muda/pizdu? Da li znate za neki toponim koji leči od brazilske vrtoglavice, na taj način što emituje zrake spokojstva? Koja je najistočnija, a koja najjužnija tačka geografske dimenzije koju ste posetili? Da li ste bili na ostrvu Tristan D'Akunja, najudaljenijoj ljudskoj civilizaciji na svetu? Kojim kamiondžijama ste popušili dok ste stopirali? Gde su crne tačke?

I slična auto-moto dešavanja...znači tema za SAT, i to...evo mene zanima npr koja je najprometnija ulica kroz koju ste prošli vašim motokultivatorom? Koliko ste njiva izfezali do sada i taj rad?

mislim da je poljanica pobedila ahahahah!
mada od klenike ima jedna PUTINKA zajebana :)

mada od klenike ima jedna PUTINKA zajebana :)

ahahahahahahaha...

mislim da je poljanica pobedila ahahahah!

Poljanica je srce Vranja!

Šoferi u Jedinstvo kad idu za Poljanicu izvade kilo krv kod Vatrogasni, da bi mogli da izguraju bus nagore, a kad se vrate, dobiju tu krv nazad...Isto ko na Tour de France :)

vaci, tema osudjena na propast...ce se natezamo samo ti i ja o vukojebinama od Drenovac do Barbarusince :)

http://www.hickerphoto.com/data/media/188/road_pictures_t2776.jpg
Sa Perom, kilom gandze, 4 litre rakije, kabriolet i road house blues-om

Hahaha, ja mislio ovo tema "Autori ispod 3000 poena".

Хахаха, видела сам само "3000" у наслову и помислила да је препорука аутора у питању, па сам одмах кликнула, јер Запата беше постовао. Испала. :)

A što lepo ne koristimo temu da dajemo ljudima savete kako da voze i paze na međunarodnim putevima, kao pravi SAT ?
Sigurno neko ko prođe pored Beljanice želi da zna gde je pumpa...

Evo, slušajte Trišu, pogotovo ljupka i Čak koji su prvo zalutali :)

Hahaha, ja mislio ovo tema "Autori ispod 3000 poena".

:)

vaci, tema osudjena na propast...ce se natezamo samo ti i ja o vukojebinama od Drenovac do Barbarusince :)

Car si...Ja na leto planiram da osvajam Čemernik :)

Eto, musaši, odličan izbor i soundtrack i sve...

ja cu da budem alvirovic iz juzne srbije

dragi gledaoci nalazimo se u Lukovu kraj Vranja...put je obelezen kravljom balegom, kolotraga nema, ali zato cigani nalecu na sofersajbnu i gadjaju trubama.
budite jaaaako oprezni.

Hahaha, ja mislio ovo tema "Autori ispod 3000 poena".

+1 xD

Hahaha, ja mislio ovo tema "Autori ispod 3000 poena".

+1 xD

+1

У Старим Бановцима у правцу Батајнице на кривини код неког каменоресца, има таква рупа да ће вам у најбољем случају отпасти ауспух, а у најгорем требати услуге каменоресца, односно, вашој фамилији ће требати.

dragi gledaoci nalazimo se u Lukovu kraj Vranja...put je obelezen kravljom balegom, kolotraga nema, ali zato cigani nalecu na sofersajbnu i gadjaju trubama.
budite jaaaako oprezni.

Brate, za ti Cigani iz Lukovo sam se naslušao od drugara iz Zlatokop... :)

Odličan izbor...

Ovako, nek nastavi Zapata, znači upoznavanje nekih delova Srbije i taj rad...evo na primer...na ulazu u Niš-jug ima toliko kružnih tokova da se od vozača zahteva pojačano korišćenje logike da bi prokljuvili čemu služe....

Једном сам ишао у Руменку. Уколико вам треба програмер из Руменке, то је последња кућа у селу, а притом је и монтажна. То је вероватно једини програмер у Руменци и сигурно ће вас зајебати.

da..postoji 6 kruznih tokova od kojih 1 vodi u KP-dom...ostalih 5 nigde...okrenes se cisto da iz Jedinstvo autobusa ispopadaju kuferi puni studentskog ajvara...i pravac Autobuska.

Морам једном отићи у Ниш.

okrenes se cisto da iz Jedinstvo autobusa ispopadaju kuferi puni studentskog ajvara...i pravac Autobuska.

Možda je smisao tih tokova, upravo u tome: Dodatno mešanje ajvara.

Једном сам ишао у Руменку. Уколико вам треба програмер из Руменке, то је последња кућа у селу, а притом је и монтажна. То је вероватно једини програмер у Руменци и сигурно ће вас зајебати.

У Старим Бановцима у правцу Батајнице на кривини код неког каменоресца, има таква рупа да ће вам у најбољем случају отпасти ауспух, а у најгорем требати услуге каменоресца, односно, вашој фамилији ће требати.

E, ovo su na primer, veoma korisne informacije...+2.

Ajde, ljudi još...

Ako vas put zadesi ka Bujanovcu, sa leve strane, kad se gleda prema jugu, znači onda s istoka je eminentni ugostiteljski objekat koji je odličan za razvaljivanje.

Onda, u Gnjilanu mož da pazarite veš po bagatelnim cenama...treba samo lična karta.

Kod moravskog mosta ispred Rataja se obavezno ispišajte...nenadjebiv osećaj.

Чек, ево још која.

Уколико седите код Пиџе у кафани, слободно вадите пиво из замрзивача, нико неће ни провалити, а и дувачки оркестри су бројни к'о у Сурдулици, тако да се можете огребати и за по који опијат.