Prijava

Bonde je l ti beše onaj što je na stubu srama zbog lajkovanja? :) Ja pišem iskreno pa sam i dobio više minuseva odkad pišem ovde, a niđe nisam bio kratak iako džemujem s fona.
Apofise, dobra je defka, kreativna a sa druge strane i dobar naslov. Ja imam jednu dobru defku a nikako da je okačim jer numem da smislim naslov dobar.

deteta,koliko puta da ti kažem da vođenje ljubavi NE POSTOJI DECXKO!
sprd,oke je defka skroz.

Bonde je l ti beše onaj što je na stubu srama zbog lajkovanja? :) Ja pišem iskreno pa sam i dobio više minuseva odkad pišem ovde, a niđe nisam bio kratak iako džemujem s fona.
Apofise, dobra je defka, kreativna a sa druge strane i dobar naslov. Ja imam jednu dobru defku a nikako da je okačim jer numem da smislim naslov dobar.

Какве то сад везе има са овом темом ?
Ако баш желиш да забадаш нос тамо где му није место, ја сам на стубу срама грешком, што је и рекао мод тим, и бићу скинут са њега. Нико те не тера да пишеш овде. Зашто си се пронашао, када нисам циљао на тебе ? Био си банован више пута него ја и правио више прекршаја, тако да те молим да ми не сереш и да не спамујеш овде више.

s' obzirom da je od početnika, vrlo je solidarna, ololo.

Ups da li je moguće da si upao u istu temu kao ja :)))
Zbogom razredniče, ugini laganeze.

Dopada mi se to suptilno teranje u pizdu materinu.

Јебага , први минус од мене.Некако нисам осетио тај вајб у дефиницији , никакву емоцију , искру , импулсни моменат.Шта ћеш , у овом тренутку ми тако делује ,,,

ЕДИТ: у питању је Аурора ...

Kaka kurac emocija, čovek leži onesvešćen na sred njive dok mu drob ispada napolje?!

Следеће мишљење за последњу дефиницију аутора Απόστολος.

Απόστολος, + secanja... :) nije neka defka, ali nostalgija daje plus.

Απόστολος , prezvakana tema bate, jebiga. Eve ti plus na trud.

Čo, био сам у Швајцарској, и сетио сам се тренутка кад сам седео на језеру без мајице, а гледао сам на неку планинчугу прекривену снегом. Болес'. +

едит: то због наслова дефке :)

don_brate mislim da moj komentar na defku sve govori.
Ja sam njega Bonde :)

Marija, ha! Dobra je defka i gotivim te o tinejdžerima jer spadam u nji, pa i pišem dosta takvih. jedna od retkih tvojih koje sam razumeo. S druge strane, te o pubertetlijama se dobro ocenjuju, skoro isto kao kad se posereš po nekome. Nesam dao plus, sutra ću kad dobijem net. (NEšto jebava slanje poruka, da probamo opet)
čo, bratiću tvoja svaka jebe, počeo sam da volim švicu posle tvoje defke, svaka ti dala.

Следеће мишљење на дефиницију аутора дон_тебра :)

Јамесе био сам ја, локси се изјаснио :)

Јебага , први минус од мене.Некако нисам осетио тај вајб у дефиницији , никакву емоцију , искру , импулсни моменат.Шта ћеш , у овом тренутку ми тако делује ,,,

ЕДИТ: у питању је Аурора ...

xaxaxax brate zabole me za sve samo da mu razrednog više ne gledam i Intelektualca koji kaže Pazite da vam ne Hvali neki papir a šteta da upiše ekonomsku...on je genijalac... :)
:srećna kao mala veverica pred eurokremom:
Šta pije kafana?

aurora

Mnogo je dobra definicija, bre! :D

Допиа, па где торта може бити неукусна? :Д + наравно