Prijava

novak nam je pokazao sta sve moze da se postigne uz veliki trud itd.ova nezapamcena euforija je znaci edukativnog karaktera.ni jedan sportista to nije pokazao,samo je novak pokazao...ej vi sto ste za to da se novak vrti 24 h dnevno po tv batalite vise...glupost oko novaka djokovica je i previse rasprostranjena

E ljudi,šta mislite jel Novak prasnuo onu Voznjacki,kad se već israsmo na 200 i kusur komentara,aj da vidim i za ovo šta mislite. :)

http://www.facebook.com/pages/50000-Pi%C4%8Daka-za-Novaka-%C4%90okovi%C4%87a/241257595904260

LAJKUJTE MOJU FEJSBUK STRANICU 50.000 PIČAKA ZA NOLETA, NAŠ ŠAMPINJON MORA UVEK BITI SNABDEVAN PIČETINOM!!!

Oh, da li je moguce da njega prozivaju vise nego mene?

Đovak strikes again!

Ja stvarno ne znam koi mu je kurac.

Ja stvarno ne znam koi mu je kurac.

A ja promijenio pol zbog njega pa se sad smrzoh ka pička ovamo na Antarktik.

koi mu je kurac?
malo pobedjuje, mi ga dizemo u nebesa, onda malo gubi mi ga pljujemo, a konkretno boli ga kurac, postigo dosta, pa se zasitio, pa ce malo da padne pa ce opet da bude prvi kad mu dodje i tako...
i umesto da gledamo i navijamo ko sav normalan svet, ko navija, djovak se ne mrda sa ekrana, pa babe tumace sto on ne igra sad, da se ne kara mozda ona njegova kurva kako se vec zove sa nekim drugim teniserom, il mu se cale naljutio il nedajboze baba dobila slog...

Vraćaj kitu, Mešo!

Da li neko zna kako se odredjuje ko ulazi na završni masters u londonu. Da li prosto ide prvih 8, ili se gleda broj osvojenih bodova u tekućoj godini? I ako može neki link koji bi mogao da ima težinu dokaza za to. Hvala lepo.

Ide prvih 8 koji su poslagani po broju poena za tačno godinu dana unazad. Šta ti nije jasno tu.

Pa ono, da l idu prvih 8 sa liste, ili može recimo neko ko je 9, a uzeo je ove godine više bodova od ovog što je 7, lupam, da ide on, a ovaj sedmi ne?

Ne brate, jer to je nemoguće. Jedan bod ti važi tačno godinu dana, tako da ne može da se desi to što ti pričaš, da neko ima više osvojenih poena a da je ispod na rang listi od lika koji ima manje osvojenih poena u datoj godini.

E falatibrate. Ti si iskreni gospodin, domaćinluk i patriota.

I da bijete bešiktaša. Sa srećom sportski pozdrav.

Ps. Može da ide i deveti na listi, ali tipa ako je neko od prvih 8 povređen i ne može da učestvuje.

Sporcki pozdrav