Repstacija sporta Košarke

  1. фун фацт! није се родио кошаркаш који може да попије више од теодосића

  2. РЕПРЕСТАЦИЈА ПОБЕДИЈО

  3. Sa kim smo u polufinalu?

  4. Sa ceskom, letonijom i jos jednom ekipom iz nase grupe

  5. Mi sa Česima igramo polufinale.

  6. Brate, četvrta četvrtina N. Zelan-Francuska 52:52, i to francuzi napravili seriju 6:0.

  7. Prođoše Hrvati u finale

  8. gledaj ove grke raspale, ispadoše od hrvata...

  9. Još vodili korasani 24 razlike i ovi ih prestigli, ali nemadoše znanja u završnici

  10. dobi portoriko letoniju lol

  11. Pu. Da l su kroasani prošli u finale.

  12. A sa uživanjem sam čitao komentare na forum.hr. kad su izgubili od talijana.

  13. U stvari uvak čitam tamo kometare kad gos izgube.

    Imam i nalog otvoren od pre osam godina lolo

  14. Ми добили порторико 6 разлике, порторико летонију 7 а летонија чешку 12. Значи добијамо чехе 25

  15. Mene više strah od ovih neatraktivnih reprezentacija nego od Grčke i Italije recimo.

  16. Jaoo što sam uvek u pravu. Jebace nas badvajzeri, onaj peder veseli ima da siluje stimca i radulji a satoranski nece nista da promasi. Jaooo sudbinooo

  17. Portugalac jedan od sudija, pa jebatebog, kakve veze oni sa košarkom imaju, ovo je neka mućka!

  18. Mi mramo da idemo u rio a da kroasani ispadnu. I onda im citam forum sa zadovoljstvom stranu po stranu.

    Ako bude suprotno imacu neprijatan osecaj u stomaku danima.

  19. Birčević isti drobnjak propo.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.