Repstacija sporta Košarke

  1. Valančiunas?

    Teško baš da je toliko dominantan, tačnije videćemo već na OI, i tek će biti zver, ali se sad odlično uklapa u nove ekipe, nema dileme tu, kao da godinama igra s ovim igračima.

  2. Da na njega mislim. Slicni igraci, mislim da ga Jokic skoro pa jebe.

  3. Brate, Birča je najgora panjina koja postoji. Bez trunke koordinacije, odbranu ne zna da igra, jebu ga kako hoće. U napadu zna da pogodi kad ga ostave samog.

    Ali dobro, najuriće tu bagru kad se vrati Bjeli za Rio.

  4. Jebo te onaj ko te vratio na sajt.

  5. Druže, to što bežiš od realnosti ne čini tvoj imaginarni svet boljim, samo dublje toneš u poljski wc tvoga uma koji zamišljaš kao mali bazen gde su te roditelji puštali sa gumom.

    Ali ovde nema gume, toneš brate, sve dublje.

  6. Inace Hrvati jebu trenutno.

  7. kako su brate jokic i valanciunas slican tip igraca :D

  8. Gde si procitao slican tip igraca?

  9. slican pardon, evo editovao sam

  10. Pa centri su, kud ces slicnije

  11. bombas

    Jokic je trenutno najdominantniji evropski igrac zajedno sa onim litvanskim ne znam mu ime

    Pau Gasol je pre nekih devet meseci odigrao možda i najdominantniji turnir u istoriji evropskih prvenstava brt, malo objektivnosti nije na odmet.

  12. Jao bre ovi glupi italijani, pa u drugom svetskom ratu birali pogrešnu stranu i gubili...pa nisu li naučili lekciju jaooo, pa morate ppbediti hrvatsku jadnu i bednu. Ne kvarite mi veče bre više!

  13. Njegovo je silazno, bila je to labudova pesma. Kao sto rekoh Jokic i ovaj ...unas jebu. Litvanac je trenutno bolji u sutu sa neke poludistance, ali Jokicu nema premca pod kosem.

  14. Napisao si trenutno, a trenutno Gasol još može da im drži časove.

    Ćilmo, za koga navijaš da prođe u duelu Italijana i Hrvata?

  15. Koja gluperda bircevic, sam pod kosem i fintira sam sebe glupak.

  16. Najjadnija fora ovaj Bodirogin dribling i celavi Arojo ga proda Jokicu.

  17. Dobro je, italijani spustili na 3 razlike. Teško da bombasovi preci mogu da izdrze taj pritisak do kraja. Ispadaju kroasani.!

  18. Интересантну брадицу има Бокдан.

  19. Pa za Talijane Stevo. Tj protiv hrvata samo, nebitno ko je sa druge strane.

  20. Nisam toliko gledao Simonovica u Zvezdi, ali kapiram da je najgori odbrambeni igrac ikad

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.