Repstacija sporta Košarke

  1. Pa ono, vidim posle tih rezultata otimase se za njega Real, Makabi, Pao i Oly, Efes, Fener, CSKA... Jebeni Vujosevic je bio trener CSKA a mutava seljacina nikad ni u kombinaciji.

    Ne kazem da je los trener, daleko od toga.

  2. Pa radio je u Barseloni baš posle tih rezultata. Ne razumem, da li je trebalo da radi u svim ovim klubovima koje si nabrojao da bi bio priznat. Na kraju krajeva, koji su klubovi Efes i Fenerbahče realno gledano i po čemu to tačno mogu da se stave u istu rečenicu sa Realom, Makabijem, Panatinaikosom i Olimpijakosom. Samo zbog toga što ludi Turci imaju gomilu love koju ulupaju svake sezone i ne uspevaju ništa da naprave?
    Pri tom, primetio si da čovek poslednjih nekoliko sezona radi u Nemačkoj, a mogao bi da radi i u nekoj drugoj zemlji, ali mu se jednostavno jebe. U Nemačkoj je bog, plaćen je dobro (Pirke je uvek mnogo razmišljao i o lovi što je potpuno legitimno), tu mu je i familija, a i onako puni uskoro 67 godina i kapiram da mu zvižde jaja da se i dalje cima i seljaka. Uskoro (za neku godinu) će najverovatnije i on u penziju kao što je Duda uradio.

  3. I ne pravimo velicine tamo gde ih nema. Jednostavno uvek ce biti:

    Prva Liga: Nikolic, Zeravica, Novosel, Popovic
    Druga Liga: Zeljko, Ivkovic

    Ostali: Maljkovic, Pesic, Vujosevic itd...

  4. Jebo vas Pešić, razmatramo da li je Sale pička ili pičketina.

  5. I ne pravimo velicine tamo gde ih nema. Jednostavno uvek ce biti:

    Prva Liga: Nikolic, Zeravica, Novosel, Popovic
    Druga Liga: Zeljko, Ivkovic

    Ostali: Maljkovic, Pesic, Vujosevic itd...

    Au brate...

  6. Cekam demant, nemoj ti meni au brate. Ali smislen, ne u tvom stilu.

  7. Očigledno im ne odgovara da Srbija bude u borbi za medalje. Jer šta evropska košarka ima od male Srbije marketinški, finansijski... Srbija je mrvica na tržištu kosarke u odnosu na federacije koje imaju ogroman novac“, rekao je Đorđević.

  8. Cekam demant, nemoj ti meni au brate. Ali smislen, ne u tvom stilu.

    U mom stilu? Nisi ti baš u vinklu. Šta ti se nije dopalo u mom stilu što se tiče postova u vezi Pešića? Možda činjenice koja sam napisao.
    Ti si dečko u drugu ligu trenera uspeo da staviš Željka Obradovića i Dudu Ivkovića? Pa samo to je dovoljno da sa tobom niko više ne progovori reč o košarci.
    U treću ligu si smestio Maljkovića, čoveka koji je četiri puta osvajao Evroligu (tadašnji Kup šamiona) i to sa tri različita tima koji je pri tom radio u Barseloni, Realu i Panatinaikosu (pošto su to timovi iz grupe onih koje si prethodno nabrojao, a koji su izgleda tebi valjda referenca da li je neko dobar trener ili ne).
    I povrh svega, ti sa Pešićem i Maljkovićem spojiš Vujoševića koji je uzeo sve živo u domaćoj košarci (svaka čast z igre u Evroligi i nagradu za trenera godine), ali kad god je otišao preko apsolutno ništa nije bilo.
    Da li ti je ovo ok stil i zadovoljavajući demanti, a nadam se da je i dovoljno smislen?

  9. Razbio si me, ali ja se ne slazem sa tobom.

  10. A đe u ovoj ekipi Vlade Đurović? Ne valja lista!

  11. Млатони
    Preterano kenjate, nije isto biti trener i selektor, što mešate ta dva. Nije garantovano da će dobar trener da bude dobar selektor i obrnuto. Pljujete čoveka kao ništa nije uradio, a od kad je preuzeo reprezentaciju imamo finale svetskog, polufinale evropskog i plasman na OI. Pa jebem mu majku, nismo mi više košarkaška sila da nam je to neuspeh.

    +1

    А и, уз то, Сале је сва три клуба која је тренирао, водио добро.... Ал' добро, он је курчина, шта је могао да покупи од Жељка и Дуде, који су тренери другог ранга и Скариола.... Пешић је исто курчина, шта ту неко као освојено светско и европско, свако је то могао.... Мами својој нека тера Радмановића што једе банану....

  12. Iz razloga sto nikad nemas svoj stav, vec prvenstveno nalazis zamerke drugim misljenjima. Znas, uvek ces naci zamerku i kontrirati svemu postojecem, ali nikada neces izaci sa svojim licnim stavom. Tvoj stav je da niko drugi nije u pravu, to je sve.

    Pitas me kako Zeljko i Duda u drugu ligu? Interna markacija, ne znaci da su losi. Ali ja ne mogu da stavim njih dvojicu u isti rang sa Popovicem, Zeravicom i Nikolicem. Jer su prva dva odlicni treneri, a potonja trojica su izmislila i stvorila i njih dvojicu i kosarku i Pionir i cirlidersice i kosarkasku loptu i semenkare iz Pionira.

  13. moka slavnic trener prva liga

  14. moka slavnic trener prva liga

    + milion

  15. Panatinaikos nije imao dobru sezonu. Iako nisu jaki kao nekad, i iako možda nije bilo realno da osvoje grčku ligu ( mada daleko od toga da su toliko loši a Olimpijakos toliko dobar ) ili da budu ozbiljan faktor u Evroligi, mislim da su ove sezone izgledali najgore otkad ja znam za sebe, baš su delovali kao tim Zvezdine moći.

  16. Da sam vlasnik Panatinaikosa i da mi ovaj dovede Saloa Pavlovića pa bukvalno bi mu jebo mater

  17. бомбаш се баш доста разуме у кошарку

  18. TO je jedan od najbezobraznijih sportskih poteza u skorije vreme, u rangu ono Petković kad je sina pozvao u repku. To je ko da Radonjića uzme Real i ovaj dovede Dangubića

  19. Iz razloga sto nikad nemas svoj stav, vec prvenstveno nalazis zamerke drugim misljenjima. Znas, uvek ces naci zamerku i kontrirati svemu postojecem, ali nikada neces izaci sa svojim licnim stavom. Tvoj stav je da niko drugi nije u pravu, to je sve.

    Znam da će ti ovo zazvučati veoma čudno, a u najmanju ruku i šokantno, ali ako nalazim zamerke mišljenjima drugih ljudi i pri tom napišem zbog čega, to znači da sam izneo svoj stav.
    Pri tom, ni sam ne znam koliko sam puta baš kad se pričalo o košarci izneo svoj stav sa kojim se gomila ljudi nije složila da li na ovoj ili na temi o Zvezdi i Partizanu, pa mi nikad zbog toga nije palo na pamet da napišem kako oni nemaju svoj stav već mi samo kontriraju.
    A ovo o kontriranju svemu postojećem tek ne znam kako ti je palo na pamet. Nije to kontriranje, već jednostavno pravo da se složim sa nečijim mišljenjem ili ne.

  20. Добро, Саша Павловић је рупа, Радуљица исто.... Ал' после Салетове оставке нису ништа бољи били, са Педулакисом су Арис у петој утакмици тек избацили у полуфиналу плеј-офа.... А и од Жељковог одласка не мрдају даље од четвртфинала....

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.