Repstacija sporta Košarke

  1. da otvorimo kladjenje koliko dugo ce kokoskov ostati na klupi?

  2. Al nerealno, pre svetskog svi u formi, na svetskom kurčina, nakon svetskog svi jebu kevu opet.

  3. TOE KAD ZVEZDA PRAVI IGRAČE ZA REPREZENTACIJU
    IGRAČE MOŽDA I MOŽE DA NAPRAVI AL LJUDE NIKAKO

  4. Šta je sa ovim pričama da će Frenk Kaminski iz Finiksa da zaigra za repku pošto je kao Srbin po majčine strane?

  5. To su priče platežno izazvanih.

  6. Ako dobro kapiram ove kvalifikacije, imamo solidne šanse da se kvalifikujemo na OI.

    U grupi smo sa Dominikanskom Republikom i Novim Zelandom, a ukrštamo se sa grupom gde su Italija, Portoriko i Senegal.

    Valjda pobednik te dve grupe ide na OI, opet, ako sam dobro razumeo.

  7. Želim da ispadnu od žabara u sred bg

  8. Želim da ispadnu od žabara u sred bg

    Od onih jačih reprezantacija koje su mogle da nam zapadnu (Nemačka, Slovenija, Turska pa i Rusija sa Švedom i Mozgovom), Italija nam ipak najviše leži. Tako da - teško.

  9. Ma znam... ali nerviraju me. Neću im nikad oprostiti sloveniju i argentinu. Nikad.

  10. tako te neke ekipe se kvalifikuju na neko veliko takmicenje samo da bi tamo fejlali i povecali razocarenje.

  11. Kouč Meloun iz Denvera će biti pomoćnik Kokoškovu na klupi reprezentacije Srbije. O.o

  12. kazu za kvalifikacioni turnir.
    ustvari,aj damo i melounu para da slucajno ne zaseremo nesto bez jokica u kvalifikacijama,pa da ispusimo za olimpijadu.
    bez melouna da li ce igrati jokic ili nece,a sa melounom sigurno da hoce.

  13. Kolko mi gubavci možemo para da mu damo, ipak je on trener u NBA gde pršte miljoni dolara.

  14. za ovaj turnir cemo samo sakupiti.nije ni on gadljiv da za kratko vreme uzme dodatnu kintu,a i moze da sere da ima dodatno iskustvo.znate,tamo je kosarka mnogo drugacija,vauuu.u svakom slucaju,ne treba nam i jedino je ovde da obezbedimo jokica sigurica,pa nek kosta kolko kosta.
    obezbedice vucic koliko treba samo da odemo na tu olimpijadu.

  15. а и ми наивни шта смо поверовали, мсм, зашто би тренер из топ 5 најбољих нба тимова уопште икакав контакт имао и са ким од националних тимова, па то био био невиђен председан из ведра неба.

    врв је кокошков споменуо како ће га питати мооожда да му да неке смернице за јокића а даниловић га крагнирао у некој кафани и зацрто да ће се то десити и натеро неког да објави на тњитеру.

  16. https://sport.blic.rs/kosarka/nba/majkl-meloun-ipak-u-strucnom-stabu-reprezentacije-srbije-nikola-jokic/38pgr5w
    hahaha.kurac moj cigani nemaju drzavu.zove se srbija.
    za dz ce da radi i svma ce da uleti soma evra

  17. Gledajuci dokumentarce o osvojenih 5 zlata Jugoslavije, dokumentarac o stepenicama i Kariju, dosao sam do sledece teorije:

    Nasa zlata 90-tih i pocetkom dvehiljaditih nisu posledica nekog umeca, muda ili cega vec. Tj jesu al u manjoj meri.

    Zlata su osvajali jednostavno fizicki najspremniji tipovi u Evropi. Zoran Savic, Obradovic koji kidise u odbrani i slicno... produzeci sa Grcima 97sa Argentinom 02... jednostavno vidis kako izgube gas a nasi melju.

    Onog trenutka kad se to zamenilo Jokicem i Teodosijem koji se vuku kao mrcine, sve je zamrlo.

    Spanci nas uvek dobijaju na trcanje. Argentina isto. Skola spremniji od svih kod nas.

    Je li ta perfektna fizicka priprema bila relikt eks ju, produkt strucnjaka i raznih profesora koje su zamenili lako cemo stav i Muta debil.

    Ili je igrace boooolelaaa kaaaara brt da se cimaju da trce.

    Ili su svi naucili da trce?

  18. Bogdan u Milvokiju, opaaa.

    Dobar će biti tandem sa crnjom, ako crnja ne bude sebičan.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.