Prijava

- Nismo košarkaška nacija.

Хах али пази ово вучићевско насилно терање на самопонижавање.. зашто ова сподоба звана проф константно спроводи разне облике кастрирања.. дебилу, која то нација поред нас и САД има константност у квалитету репрезентативне кошарке и више медаља, смећару један смрдљиви, пу ђубре једно одвратно

кошарка небитан спорт мислим ако изгубимо од хеласа

Ja sam pisao opis, mačče.

Како то код нас само спортови у којима побеђујемо, постају битни.. и они у којима нам лупају ћушке, напрасно престају то да буду.. лицемерно, заиста.

za mene je kosarka odavno izgubila draz, pratim je i dalje, al uz dosta manje entuzijazma nego ranije

Meni nijedan sport nije bitan

A košarka je mrtvo tkivo

Razlozi zašto navijam da nas gruzija pretekne i ode umesto nas na sp

- igraju lepo i sa mudima. Imaju kul igrače u obliku sermadinija pačulije šengelije.

-fin su narod i pobožan

-nemaju šarlatana za trenera

-njihove zvezde ne otkazuju poput naših pičkvajzlica

-ne dogovaraju kao srbija-grčka, utakmica koja se trenutno igra, gde će kumovskim giros-paralija vezama zavrsiti jednu pobedu očajničku srbije jer ovaj tim trenutno ne bi mogao da pobedi mene + 4 lika koji leže na ortopediji

Е онда ми се ти налижи пишице, Запата бугарине.

пчус 4 типа који леже на ортопедији хаха
ето добисмо, Мицић звер, јовић, брадуљица, солидна игра против полу-јуниорске репке грчке, прочазимо и освајамо четвртфиналее.

Scenario, bije nas Estonija tamo jer niko nije hteo da ide tamo od naših, otišla golobrada deca, jedva im našli hotel. I posle nam je potrebna pobeda protiv Izraela kući, čuda muda, puna arena, namolili Tea da igra, odmrzli Raška Katića, Jović istetovirao Piksija kao omaž Nišu na drugoj ruci, Šarenac malo malo pa ohohoh al drže se Ješe i u zadnjem napadu neki Pnini za siromašne mune trojku i ispušimo za SP. I to će biti raskrinkavanje Srbije kao nekakve košarkaške sile. Sale Nacionale odlazi u Italiju da proizvodi pršutu, a Jokić sve to gleda, ubije od nervoze 5 litara kole, jer njega krive za sve, potrči da izblokira Badi Hilda i umre od ciroze

Scenario, bije nas Estonija tamo jer niko nije hteo da ide tamo od naših, otišla golobrada deca, jedva im našli hotel. I posle nam je potrebna pobeda protiv Izraela kući, čuda muda, puna arena, namolili Tea da igra, odmrzli Raška Katića, Jović istetovirao Piksija kao omaž Nišu na drugoj ruci, Šarenac malo malo pa ohohoh al drže se Ješe i u zadnjem napadu neki Pnini za siromašne mune trojku i ispušimo za SP. I to će biti raskrinkavanje Srbije kao nekakve košarkaške sile. Sale Nacionale odlazi u Italiju da proizvodi pršutu, a Jokić sve to gleda, ubije od nervoze 5 litara kole, jer njega krive za sve, potrči da izblokira Badi Hilda i umre od ciroze

Ili cemo dobiti Izrael kod kuce u mecu za odlazak na SP 2 razlike i onda, po obicaju, kao ekipa koja se jedva dokotrljala do SP napravimo veliki uspeh na SP. U finalu nas Ameri guze 75 razlika

sa sedmim timom, razume se

ameri sa sedmim, mi sa trecim

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

ALO ĐE VAM SVECKO

Da citiram sebe od pre par meseci jer sam gospod bog

Scenario, bije nas Estonija tamo jer niko nije hteo da ide tamo od naših, otišla golobrada deca, jedva im našli hotel. I posle nam je potrebna pobeda protiv Izraela kući, čuda muda, puna arena, namolili Tea da igra, odmrzli Raška Katića, Jović istetovirao Piksija kao omaž Nišu na drugoj ruci, Šarenac malo malo pa ohohoh al drže se Ješe i u zadnjem napadu neki Pnini za siromašne mune trojku i ispušimo za SP. I to će biti raskrinkavanje Srbije kao nekakve košarkaške sile. Sale Nacionale odlazi u Italiju da proizvodi pršutu, a Jokić sve to gleda, ubije od nervoze 5 litara kole, jer njega krive za sve, potrči da izblokira Badi Hilda i umre od ciroze

све си у праву само ниси у праву:

I to će biti raskrinkavanje Srbije kao nekakve košarkaške sile.

јер ово осим што је неприкладно је и нетачно.

каква смо то сила кад без прве поставе нисмо ни за курац