Prijava

Nije gotovo seronjo.

Pa nije, treba samo lepo Grci u ponedeljak da nam potvrde neplasiranje prvi put

Jel se šalje vajldkard neki, trebaće nam

Vajldkard ce zaraditi slovenija kao prvak evrope

Covece ne mogu da verujem da se nismo plasirali na sp

Nzm kako funkcioniše to ali znam da su ih davali dosta, a mi imamo srebro u svemu tako da bi valjda trebalo da dobijemo

Dobićemo specijalnu pozivnicu od Kineza jer se tamo igra, a mi smo dobri sa narodom Kine XD

Đorđeviću odlazi. Čovek koji je bez ikakvog znanja na apsolutnu sreću uzeo 3 medalje. Za četiri godine njegove šarlatanske vladavine, imali smo jedan dobro odigran meč, protiv Australije, u polufinalu OI. Odlazi čoveče, provaljen si

Кога би уместо њега, ја би Драга Бајића.

https://www.youtube.com/watch?v=tTrtDEMA0Ng&t=409s

драган богоатац

Polako, nema panike, dobijemo Estoniju u gostima i Izrael kod kuce i idemo na SP. Daleko veci problem od plasmana je taj sto ce da nas napune ko kurvu na tom prvenstvu

Sevastokrator_95
Polako, nema panike, dobijemo Estoniju u gostima i Izrael kod kuce i idemo na SP. Daleko veci problem od plasmana je taj sto ce da nas napune ko kurvu na tom prvenstvu

pre 2 minuta

Teško, Srbi smo mi, kad se plasiramo naprasno će svi moći i hteti da igraju, izuzev centra iz Sombora koji uživa u konjičkim trkama.

Teško, Srbi smo mi, kad se plasiramo naprasno će svi moći i hteti da igraju, izuzev centra iz Sombora koji uživa u konjičkim trkama.

Ma ja mislim da mi ni sa prvim timom nismo jaki kao pre par godina i da se necemo veselo provesti.

Kako mislis nismo jaki sa prvim timom?

Pa nismo losi, al nismo ni blizu onog tima sto je uzeo srebro na SP i Olimpijskim. Par iskusnih igraca od tad je otislo (Krstic, Markovic), Jokic izgleda nece igrati, za Teodosica mi se cini da ga jebu povrede i sustizu godine i da ce tesko odigrati, itd. Sve u svemu, jaka je to ekipa i dalje, nisam ni rekao da nije. Al nismo jaki kao pre par godina i mislim da ima bar 5-6 ekipa koje nas lagano dobijaju u nokaut fazi. S cetvrtfinalom bih bio prezadovoljan, iskreno. Svaka cast momcima na zlatu na EP, al to je bilo vise na muda nego na kvalitet. To ne moze dugotrajno.

Nismo osvojili zlato na EP još od 2001. ako se ne varam lol

htedoh reci srebru, jebiga

то европско је било последња шанса да узмемо злато, сад ћемо чекати бар 20 година мада мени се чини да га никад више нећемо ни освојити

дуло вујошевић прати нас добијамо на борбеност морал