Prijava

Uh ukenja nas. Filipini.

Od kanade i cg mi dobismo filipine. I nas da ukenja.

Srbija
Italija
Angola
Filipini

Od Filipina i Italije gubimo baš glat. Sa Angolom na jednu loptu. Biće ovo prvenstvo puno razočarenja, gde će se pokazati nestručnost Sala, gde će se razbiti mit o košarkaškoj naciji, gde će biti puno otkaza... i konačno vraćanje na realno mesto Srbije u evropskoj košarci, a to je neko 15. Mesto. Želim im sve najgore.

Srbija Italija - 85:76
Srbija Filipini - 104:67
Srbija Angola - 91:72

Zapamtite ovaj post pičke

да али домаћи терен је домаћи терен

курац да изгубе кад им шес иљада људи пева четничке песме а и кинези мрзе црнце и филипинце па ће да навијају против њих

ако будемо други у наредној фази а хоћемо најврв идемо у донгуан, још ближи шенжену (азијском чикагу)

гореће

skontao sam to da su kinezi bas hardcore rasisti

Prvu fazu, sa rekao bih malo muke protiv Italijana prolazimo glat 3:0 u drugoj fazi jedan od protivnika biće nam Španci od kojih vrv gubimo i tu završavamo tu grupu na drugom mestu kako gde i na koga posle u četvrtfinalu videćemo. Čisto sumnjam u osiguranu medalju sa naše strane pucam na neko 5. ili 6. mesto na ovom šampionatu, ako nas usere dobro četvrtfinale možda borba (sa porazom) za bronzu. Ujebaće nas neki Rusi ili Litvanci ko po običaju to jest.

у четвртфиналу можемо на кинезе, русе или аргентинце

одличан жреб

полуфинале америка

ако дођемо дотле

Uh što bih voleo da vidim petorku na terenu Teodosić, Bogdanović, Bjelica, Jokić, Marjanović.

Jes da možda nije baš funkcionalna po pozicijama, ali bi premoćno bilo da ih gledam kako izlaze na parket i počinju utakmicu.

ако сјебемо шпанце у другој фази и будемо први у тој групи онда можемо у полуфиналу на лакшег противника типа француска

Sve zavisi ko će da igra, ako igraju oni gore što sam nabrojao plus imamo Gudurića, Milutinova koji jebe, Kalinića, Milosavljevića, Nedovića ako ubode da bude zdrav, Vasu Džordana Micića, Jovića.

Prejebena ekipa.

I naravno Simoooonović i Štimara. Jedino ne znam da l će pored Bobija, Jokića i Milutinova da zaigra i Radulja.