Prijava

Tilmo po prezimenu nikad ne bih rekao da si navijač Srbije, mozda ovih bantu državica novokomponovanih sa plavim i žutim motivima

Shalim se malo naprijed SOKOLI zs mne navijam od danas

Ja am Srbin iz Crne Gore!

Nego, tradicionalno sam pravio teme za prvenstva zadnjih nekoliko godina i donosio nam medalje.

Da li da nastavim tradiciju i otvorim za ovo SP.

Uz magičnu rečenicu "moraće Đorđević mnogo da rotira".

samo otvaraj, za medalju sve dozvoljeno.

peti ešalon ozbiljnih reprezentacija

А јбг, кад Хрватима, Словенцима и Летонцима најбољи играју или у НБА или у Евролиги....

Kao reprezentacija Srbije imamo 4 učešća na olimpijadi, dva srebra. Zadnje zlato ako ne grešim u Indijanapolisu SP pre 17 godina. Toliko o zemlji košarke. Jeste tu smo, u nekom relativnom vrhu, ali daleko od zemlje košarke... Više odbojka recimo.

А добро, на светским и олимпијским више од сребра не можеш ако ниси Америка....

pa kako zemlja košarke, onda zemlja vicešampiona

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/mario-nakic-igra-za-srbiju-odabrao-kosarkaska-reprezentacija-srbije/fctg103
kapiram da je ovo ok...za ovog lika znam samo od pre godinu dve kada su pricali da je najveci taleneat i da bi bilo super da igra za nas.neko ko prati ce verovatno znati vise.

Poredak ovog prvenstva svetskog biće

1. Usa
2. Spain
3. Greece
4. Lithuania
5. Arg
6. Serbia

Jokic: igracu
Srbi: Surprised pikachu face

jokic pijan na godisnjici mature imao neki napad emocija i zasrbovao.rekao drugarima da nikada nece odbiti da igra za zemlju svoju.ovi raspricali svima,kurir pokupio vest.mamurni jokic.koji kurac vise,sta bre.bio sam pijan.jebem ti cugu.necu vise nikad.

Čekajmo sad ima dovoljno vremena da ili za par dana KURIR objavi:

ŠOK!!!!:

Nikola Jokić ekskluzivno za Kurir "Nikad nisam rekao da ću igrati na svetskom" FOTO, VIDEO, AUDIO ZAPIS

ili da se naprasno negde krajem jula/početkom avgusta povredi jašući konja strica svog druga.

Ahaha to je to sigurno ce biti ta vest NIKADA NISAM IZJAVIO

Čemu skepsa?
Dosad je uvek održao reč. Kad je rekao igraće - igrao je, kad je rekao neće igrati - nije igrao, kad je rekao razmisliće - razmislio je.

Ma nije skepsa, sprdaju se. igrace sig, ne moze da kaze da nece u trenucima kad janis nigerijac koji ce biti mvp sezone potvrdio za grcku, kad se ibaka kongolac otima za mesto u spaniji sa miroticem srbinom (tojest crnogorcem, al se asimilovo u srpskoj dijaspori hehe), on srbin da nece da igra za srbiju, bilo bi bas ono koji kurac glumi jebate... Vidim vec su djordjevic i danilovic komentarisali njegovu odluku, tako da je definitivno ako ne bude ne do bog neke povrede

Ma moram da branim momka, išao je u isto odeljenje s mojim sinom dve godine u srednjoj školi i znam da je pozitivan lik...
E sad, uvek ima ono: pare ljude kvare, ali nadam se da to nije ovde slučaj. :)

Jokić pička večita jer ispaljuje i afirmativno pisanje o njemu automatski ban.

A da, u skladu s pravilima teme, sad bi trebalo da očekujem ban. ;)