Prijava

za uspeh reprezentacije su potrebni raznovrsni igraci. Mnogo je kad imas recimo Gagica i Jankovica u ekipi, zamisli da im dodas Bircevica.

Recimo meni iz prve bode oci nedostatak ciste dvojke poentera (to sam vec reko) i jednog razbijaca centra. Jokic, Marjanovic i Milutinov imaju dosta zajednickih karakteristika, naravno kvalitativno se ne mogu uporedjivati.

Zato bih recimo vodio Gudurica po svaku cenu, iako nema i nikad nece imati kvalitet vrhunskog igraca, jer ima taj neki trik, fintu, premekana je glavica i to. Kalinica takodje mora voditi, prvo sto ima iskustvo, drugo sto mu se protivnici nece previse priblizavati. Za centra nemam ideju.

Ej al svojevremeno onaj ćelavi raković... to je bio lud razbijac centar, steta sto nikad nije odigrao neku za repku

Pa Jokić postaje polako centar razbijač. U smislu da može da se fizički nosi sa drugim centrima, da se porve, da odgurne, upotrebi lakat i snagu... Jedino što nije skočan, ali se zato dobro postavlja i ne libi se da upotrebi sva sredstva da dođe do pozicije. Posebno otkad ga sudije malo više respektuju i ne sviraju mu faul za svaki kontakt. Ali, trebalo se izboriti za taj status.

Гудурић је шутирао тројке 48% у ЕЛ ове сезоне, што је феноменално.... А центрима ''разбијачима'' а ла Раковић је прошло време јер ужасно успоравају игру у нападу, чак и у Европи, изузетак са крканима је једино ако су добри дефанзивци наравно....

Ponovo smo plavi

Pogledajte 2. epizodu serijala "Zlatni momci", prelepa je.

Peti Mils sa 45 hromozoma prljavi Aboridžin

Neće nam on biti smetnja ka zlatu

Promenjena malo pravila teme

Jebote koliko ima talentovanih ljudi za tastaturama za to pisanje, toliko ljudi koji se igraju rečima, a onda ti dođe OVO i tu nešto bloguje. Jebote

Pa taj pezos ludi da napravi kolumnu antižensku to bi eksplodiralo, ali ne mora CUKIC da bude kolumnista jer cim je bio pevac u nekom bendicu onda sigurno mora da zna i da pise

Meni je prihvatljivo da slušam Cukića. Mislim, ne kad peva, nego kad priča o basketu. Mnogo je prirodniji nego kad se trudi da piše o tome. Ovaj blog je na nivou onih nezanimljivih sportskih novinara na B92 koji misle da ćemo da svršavamo ako pišu kako su ih domaćini ispalili za hotel, pa su propustili da nam dočaraju neku pikanteriju sa treninga naših sportista, tipa... ko im mućka vitaminske napitke i koliko puta.

Dobar mi je onaj koncept što fura Nova S za fudbalsku reprezentaciju. Pozovi tri nasumična lika da pričaju o sportu. Neka se jedan razume, drugi ne mora ni da prati sport, ko ga jebe, nek sedi i na svako pitanje odgovori "ma ja ti ne pratim sport". Dinamičnije je nego neki samoproklamovani da nam iznosi svoju rak mozga analizu.

Mada Đurovića za košarku ne bih menjao nikada, najbolji momenti ovih prenosa su kad on onako mrači, mrači, pa konstatuje kako je optimista.

Mada Đurovića

мислиш влада ђуровића ААХААХХАХААХХАХАХАХА XD

Apelujem na Društvo za zaštitu ptica da preuzmu odgovornost i vrate u kavez ovu crnu pticu zloslutnicu zvanu Vlade Đurović jer ovaj narod više ne može da izdrži njegovo dodolisanje i konstantno prizivanje poraza koje samo on vidi.

мсм не бих ни ја озб, човек и треба да остане да станује у згради ртса

што је мртва тема ђе је ложење дајте голден стејт да се играмо и то

јбт шпанија је добила ове портосе само 10 разлике.

jedino mi se ne svidja malo odsustvo tog lozenja kod kosarkasa koje je specificno recimo za fudbal....ono kao pobedili smo pruzicemo ruku protivniku bili smo bolji ovaj put...okej to, lepo je to, sportski, ne treba bas biti seljak, al de je neki mudonja da uzme da zakuca preko Dejvisa i da kaze kakav bre DAVIS RAZMAZACU GA NA HLEBA BRE!

vise volim da kosarkasi podsecaju malo na fudbalere nego na odbojkase

HI, im a random fat guy from sombor and im the best basketball center in the world.

https://giphy.com/gifs/nbpa-nuggets-denver-nba-pa-8PyT9LA2cKQX4OIos8