Prijava

Od Teodosica nema nista, nemoj da se zajebavamo. Covek presao tridesetu, dobio dete pre tri meseca, relativno sveze ozenjen, dakle potpuno promenjen nacin zivota sto je veliki sok svakako, 50 miliona na racunu evo bas mu se jebe savrseno da radi u teretani celo leto, on bre nece igrati vise od 12 minuta po utakmici.

Крилних центара талентованих имамо на солидан извоз, Пецарски, Петрушев, Симанић, Покушевски, јако ме занима како ће се Покушевски развијати даље, може прилично интересантан играч да буде у будућности, к'о мршави Јокић је....

neka igraju preko jokica kad vec imamo igraca ko sto je on trenutno.

Dd fala bogu nadam se da ćemo ići na njega bez mnogo proseravanja.

Врхунски проток лопте можемо да имамо, а и цела прва петорка нам може цепати тројке.... Најбоља ствар од свега је што изгледа да коначно Радуљица неће ићи....

https://www.youtube.com/watch?v=pBR7xlXYNLs
Закључана из неког разлога тема за баскет па оно, релативно је везано за кошаркашку репрезентацију, три наше најбоље екипе у полуфиналу, па ко хоће да ухвати ето....

Jovića bih ubacio ja tu u priču imesto Gudure. Il Gagija eventualno al pre Gudure.

Mnogo 4 pleja od kojih je jedan ipo kreativan. Gudura ima muda kad se lome tekme, takav uvek treba.

Ako bih ubacivao Jovića, ubacio bih ga umesto Nedovića. On je vrh igrač ali nekako solista, ima brojke al ne igra za tim.

A Milosavljevića ne bih menjao ni pod razno.

Edit: Đorđević je.

Dd ne bih ni ja Gagija vadio nikako, gine brat, al kapiram da ima ko bi pa rekoh eventualno lols.

De nađe četri pleja
Jović Teo Micić
Nedović Boća Gagi
Kalinić Lučić
Beli
Jokić Bobi Milutinov

Povesti Simona mesto kalinića

Meni je dilema Nedović il Gudura, al prednost bih dao Neci ipak.

Edit: Mada stoji to za Gudurina muda. Svakako divan dan za repku kad se lomi glava oko njih dvojice lolo.

Ja sam u tripu da je Nedović više 1 nego 2. Al možda sam se i zajebo.

Ja navijam aktivno protiv Srbije ako igra Kalinoglu šupak-meraklija.

Pa jebemliga on je taj neki kombać al nama svakako ne bi smeo da prismrdi kecu.

Nisam ispratio hejt za Kalinu osim što ga je bacao preko fejstajma, šta je tu bilo

Ne znam da l za Kalinića hejt ima samo veze sa fejstajmom i "bacanjem na trandže" ili ide još iz onog perioda (perioda malo pre gorepomenutog) kad je nešto kenjao o Kosovu....

Kalinić je gej antisrbin koji je pritom i bezobrazan. I jaaaaaaaaako prosečan igrač. Nema mesta za njega.