Prijava

lole, dete, nemoj da se potresaš...činjenica je da većini zalutalih kretena ovde u nadimku stoji ono 97 ili 95 ili 96...i jesu dečurlija...al vas ima i dobrih...džankeee zna da ga gotivim...
pa jel znaš koliko se po sajtu prozivaju žene vozači ? ili plavuše u vicevima? pa straja i aleksandar dospeše na stub srama, napraviše glupost i sad smo svi mi iz kg kreteni? pa ja sam u sve te tri grupe i ne osećam se prozvanom...
ovo ti je kontraproduktivno što se nerviraš zbog ove teme...ma koliko ti zrelo pisao ( a čitam te) sad se ponašaš kao dete...

ZA,
Ali, pazi, k'o što reče L0L gore, na primer, ja sam '95, pa ne idem i ne smaram ljude k'o infantilna debilčina, čak su se i neki stariji ljudi upuštali sa mnom u polemiku, i to poprilično ozbiljnu.
Sviđa mi se predlog, ali imaš i konje od 20-25 godina sa inteligencijom na nivou sobne temperature u jeku decembra koji prosipaju fore sa blejbuka, ili čega god. Ipak bi ovaj sajt trebalo malo i da se uozbilji, i da se uvedu malčice ozbiljnije i oštrije cenzure.
Takođe da se uvedu polu-modovi koji bi puštali na "Vukajlijicu" definicije i postere. Ovo sa botovima mi se i ne sviđa preterano.
Takođe, "Vukajlijica" bi bila vrhunska kazna za ozbiljnije autore. Na primer, izlajkuješ se sa duplih naloga, i zaradiš 20 dana na "Vukajlijici".
Na "Vukajlijicu" bi išli ljudi koji imaju manje od dva i po meseca ČITANJA definicija, tj. barem 350 ocenjenih definicija, i 15-20 napisanih.
Mogu ovako do sutra.

kako neko može da bude za ovo !? Pa tamo bi svi namerno upadali i trolovali im po temama i definicijama !

ZA....

teraj gamad u obdanište, izuzev nekih primeraka. čast takvim

Ne bi mogao da uletiš tamo osim ako nisi novajlija, ili ako nisi napravio sranje. A ako bi tamo trollovao, hejtovao, podjebavao, ili šta god, dobio bi ban koji bi bio za četvrtinu, ili polovinu duži od "robije" na "Vukajlijici".

Onda to već zvuči kao dobra rstva.

За. Свиђа ми се идеја затвора.

ja bih da se uvedu cvetici i zvezdice za njih i odmah im se da po 500 glasova prednosti da ne bi vukli frustracije kao pocetnici... i obavezna difolt pink pozadina, da se osjecaju kao kod kuce....

i morali bi da uvedemo titulu vaspitačice :D ta osoba bi morala da provodi tamo bar 8 sati dnevno :D

Pre će Beograd da dobije metro. :)

ma moze i metro :)

Francky Delevra

Pre će Beograd da dobije metro. :)

Ali brate... Beograd ima metro. :D

Edit: Pre će Ovča da dobije metro.

ali brate, burek ne može sa sirom :D

Mislim da je cuvenih 50 poena krivo za ovu situaciju. Nisam siguran, ovde sam malo vise od mesec dana, ne znam kad je uvedeno to pravilo, ali mislim da bi se drasticno smanjio broj glupih defki kad bi se to ukinulo. Prosvetlite me, ako sam mnogo lupio. :D

nemoj da si dzangrizalo, zovi ga kako god oces, samo nek je dobar burek :) i da ima dobar jogurt...

Problem je što bi onda čet bio zakrčen budalama, pa bi imao novu Krstaricu.
Doduše ovih 50 poena sprečava baš izgubljene slučajeve, ostalih 90 odsto se nekako snađu....

ne skreci s teme, pricamo o metrou i bureku...