Prijava

Kakvo vi misljenje imate o ovoj emisiji?
Gledate li uopste ovu emisiju?
Ja mog da kazem da emisija nije losa...I Sasa mozda i jeste prosao pola sveta, i dosao u siromasnu Srbiju da propoveda svoje recepte i ostalo to...
Ali u Srbiji nema toliko para da se neki stvarno los restoran pretvori u restoran koji bi dobijao one zvezde...I pokusava neka jela koja nisu za nas Srbe da ovde gura...
Ne Srbin nece da jede neku povrcotinu...Srbin hoce meso...meso i samo meso...

NE SPAMUJ BRE!

Jebala te mačka, nisam te prepozno. Pa ono čovek zna znanje, počevši od seckanja luka pa do marketinga. Ali ponekad ume da pretera.

Stvarno pretera covek...

раде лацковић спрема пребранац прсте да полижеш.

Али мени је ту најјаче што се потврђује онај стереотип да гастоси не знају да причају нашки како спада него заврћу лолололо

L0L-e on je čovek iz Ritopek, nemoj tako. Nego zvao nas je Rade na prebranac i slaninu pa ako hoćete.

Па колико сам ја сконто расто је у Аустрије лоло
Иначе емисија је плагијат неке енглеске... Исто ко и цео емисијски програм Прве...

Kakvo vi misljenje imate o ovoj emisiji?

coek realno predstvi jedan splav na savskom keju,ukazao na neke stvari koji sam i sam video +

Па колико сам ја сконто расто је у Аустрије лоло
Иначе емисија је плагијат неке енглеске... Исто ко и цео емисијски програм Прве...

Plagijat je gordon ramzy kitchen nightmares...
A ona radna akcija je neko sredjivanej kuce isto americke...

A inace rasto je u nemacke

Колико сам ја сконтао ту нема никаквог пакла док тај дркош не дође. Свеједно који, глед'о сам и Ремзија и овог домаћег курца.

Hahaha leave Sale alone!

ma remzi on je dobar...On prica kako jeste...Al ovaj misic previse nesto muljavi....

A inace rasto je u nemacke

I živeo. Žena (inače Nemica) ga nagovorila da se vrate u Srbiju.

Ja od cele emisije najviše cenim to što čovek reklamira argetu.

I ovaj...
Remzi daje recepte koji stvarno ljudi jedu tu gde su...
Aj ko ce u srbiji da jede u nekom restoranu manje ekskluzivnijem..(Tj za normalne ljude, a ne bogatase)
Da jede pasulj sa paprikom bez mesa bla bla bla...
Ne, ljudi u srbiji jedu uglavnom meso..Slabo imas vegeterijanaca..
Ok i Sasa pravi nesto sa mesistem...al covek ce pre da ti naruci kilo cevapa..nego ramstek na ovom s ovim i tim...

Dobar dan u kuhinju

Paklena kuhinja je glupava plagijatčina u kojoj prosečan kuvar pokušava da sere siromašnom narodu kako se jede u svetu. "Poručio sam rebarca uz koja ne ide pomfri, a šta sam dobio? Pomfri!" Pazi iznenađenja! Idi ti brale u svoje Nemačke, Austrije i ostale države gde se ručak zaradi za 20 minuta rada pa tamo serviraj ljudima kurac bez rebarca.

U pravu je Sale, daj bre meso, daj krompira, daj leba i luka da se jede. Ako već plaćam hoću da budem sit. I zabole me što je aspirator štrokav, ne prži se bečka šnicla na aspiratoru nego u fritezi.

Ako niste do sada provalili, mnogo mrzim tog malog seratora što zajebava pošten narod i pri tome su to još i ljudi koji spremaju hranu, takoreći sveci...

Bruce postavanje matori..
Realno i friteza mora nekad da se ispere...Znam jedan restoran imao sam praksu u njemu u KS-u gde nisu mozda vise od 6 meseci isprali fritezu..I u jednoj peku i pomfrii i girice i kurac i palac..

A bio sam u jednom hotelskom restoranu...Gde svake nedelje peru fritezu...
Ok aspiratori strokavi i to..To mozda zbog sanitarne nesto kenja...

U pravu je kod nekih stvari...Npr kod budji u frizideru ovo ono...

Nervira me jos npr nadje stari frizider koji stvarno ne moze da se opere i krene da kenja o njemu..OK oces da imaju novi frizz..Baci pare matori pa ce da kupe....

Meni emisija zanimljiva...sećam se pita Sale nekog lika:

S: A od čega vam je suvi vrat?
A lik: Pa od mesa...
S, posle povratka u svesno stanje: Mislim od koje životinje?
A lik: Po to vam je suvi vrat.

Pa ok ima onih likova koji su bas glupi....

Znam jos jedan ispad...Kad je pitao sale nekog lika dokle se renda kivi...Lik je rekao do onog zelenog...A kivi se uopste ne renda..

Posto ipak neki restorani i nemaju toliko para...Pa uzimaju kuvare na sistemu...Znas da skuvas to to to to i to...Ako zna uzimaju ga razumes i daju mu neki minimalac...Nije bitno da li zna od cega se sta pravi koji su delovi ovog onog...