Prijava

MRZIM, PREZIREM, DOBIJAM BUBULJICE KAD ČUJEM DA KAD JE NEKA VEĆA GRUPA LJUDI NA OKUPU, I ONDA SE DVOJE SRPSKIH MAĐARA NAĐU PAMETNI I PRIČAJU NA ODVRATNOM MAĐARSKOM.

Ovo jeste neukusno, naročito u širem društvu koji taj jezik ne razume. Al mogao bi jednostavno da im ukažeš na to da se ne ponašaju u skladu sa bontonom. Verovatno to više neće raditi.

a kako ja balavac od 21god da kažem starijem bračnom paru da nije u redu da pred gomilom drugih ljudi pričaju jezikom koji niko ne može da razume...to bi bilo neukusno sa moje strane

Vec uvidjam da sam zaista ucinio dobro delo. Kakav je ovo anger menadzment, top nivo. No da doprinesem sopstvenoj temi.

OGNJEN AMIDZIC:

Zelim da ti se obratim ovim putem. Dakle, vrati facu Dzon Torturu, nakazo odvratna. Iskreno se nadam da ces naci tog ko ti je prodao foru kako se oblacis i prebiti ga na smrt, jer te je zajebao zemljace. Voleo bih da su Kursadzije glavni razlog sto sam skremblovao pink, no nisu, samo su jedan od razloga. Glavni razlog je tvoja pogana lobanja. Iskreno se nadam da cu jednoga dana biti u prilici da te vidim kako neometano setas gradom, pa da ti se iskenjam po glavi na jedan kvalitetan i visednevni nacin. Govno jedno.

MARIJANA MATEUS:

Prekini da me progonis po kanalima, raspala droljo. Ne znam koliko kanala treba da iskljucim da bih prestao da se susrecem sa tobom, tobom koja uvek imas nesto epohalno da mi saopstis. Shvati da sam poceo da se paranoisem da cu i na Histori kanalu da naletim na tebe, pa sam ljudima poslao mejl da cu im razjebati ceo studio i poslovnu zgradu budu li napravili emisiju o istoriji morala. Jebena kurvo, da te imam na brzom biranju zvao bih te svaki boziji dan po sto puta kako bih te uvredio. Evakuisi se na Aljasku i jebi sa bogatim pingvinima, prekini da me progonis.

IVAN IVANOVIC:

Vrati se da vozis KES taksi, jer jos nisi do kraja ovladao sa taksistickim i soferskim forama. Moras jos da poradis na tome. Kvazi-fore na svoj racun, odnosno racun svoje debljine i visine mozes da prodajes glasackom telu radikalne stranke, ljudima koji zvacu stiropor u dokolici i eventualno svojoj kevi koja te je ocigledno ubedila da si zabavan i da deca koja te guraju u kontejner i pustaju niz ulicu nemaju pojma, te da su zli i ljubomorni. Naduvaj mi jaja, cak je i Karleusa za tebe Dejv Shapel. Kurvo.

DR. FEELGOOD:

Iskreno se nadam da ces dobiti pantljicaru jeduci trave i ostala govna. Odjebi mi iz frizidera, celavi Properu. Bolje da si nastavio da pevas, jer sam te manje mrzeo dok si bio Boban Rajovic.

Nastavice se.

Al mogao bi jednostavno da im ukažeš na to da se ne ponašaju u skladu sa bontonom. Verovatno to više neće raditi.

Трансфер. Замисли дођеш у Албанију (узех је за пример скроз случајно) и наравно причаш на српском, и дођу Албанци да ти кажу да није по бонтону да причаш на српском кад знаш албански.

Najkvalitetniji hejt je bacio Psycho na nekoj temi, nasao sam je jos davno. Ako se neko seca ili zna koja je tema, moze da da link. Pricao je o tome kako bi koju poznatu licnost ubijao i mucio.

Hejteri su iskompleksirane pičketine, koje ne jebu. Trolovi su iskompleksirane pičketine koje ne jebu, ali im trolovanje zamjenjuje želju za seksom.

И мени се дешавало исто то, да се нађем међ двоје Маџара па да они крену да диване на маџарском. Ал' ја се онда умешам и кажем: "Екеш мекеш мекике" и онда сконтају о чему се ради и престану.

E nije lose da ova tema ide u ovom pravcu kako je Krv prikazao...znaci napises ime, prezime i onda razvalis stoku :D

Трансфер. Замисли дођеш у Албанију (узех је за пример скроз случајно) и наравно причаш на српском, и дођу Албанци да ти кажу да није по бонтону да причаш на српском кад знаш албански.

Трансфер! хД
Зезам се, али заиста није по бонтону у друштву где сви причају истим језиком да одређена групица прича неким другим само зато што им се може. То ти је исто ко и шапутање - није пристојно...

ne moze da bude dobar hejt ako se vredja Cane.

Замисли дођеш у Албанију (узех је за пример скроз случајно) и наравно причаш на српском, и дођу Албанци да ти кажу да није по бонтону да причаш на српском кад знаш албански

Govorimo o širem društvu, ne o medjudržavnim ekskurzijama.

A ako su stariji...Ništa, Petre, probaj fino i civilizovano da im kažeš...Ne vidim zašto je to teško, iskreno...

Ide mi na kurac svaka javna osoba koja gura nos u politiku. Jebeni paćenici, nek se gone u Jemen svi.

Ja bih Ivana Bosiljcica postavio za predsednika drzave, kako bih mogao da izvrsim atentat na istog. U suprotnom bi to bilo samo jos jedno ubistvo u nizu, ne bi imalo dubinu i poruku, a fejsbucari bi ga voleli po grupama.

Govno.

Mrzim što mrzim da imam bilo šta zajedničko sa ljudima. Mrzim što mislim da mi je sjajno zbog toga.

Ide mi na kurac svaka javna osoba koja gura nos u politiku. Jebeni paćenici, nek se gone u Jemen svi.

a pogotovo kad vidim sportiste da to rade!!! majku im jebem da im jebem kolko mi oskrnave utisak koji sam imao o njima.
Šta im to treba pored sve slave koju zasluže svojom krvlju i znojem da se tako oblate u politici.
Šapiću bi raspizdio šamar kad bi ga vido na ulici.
Inače, od javnih ličnosti, Šutanovac je taj kojem bi voleo da radim bukake sa celim društvom, a da sve to moraju da gledaju njegova deca i da plaču jer neki momci svršavaju po faci njihovog oca.

A da!!

NENAD OKANOVIC alias SIN DRAGAN:

Vidi ovako prokleti pobacaju gremlina (i to onog gremlina koji je popio cisternu vode) - zbog cega mislis da si zabavan? Ajde, kazi mi zbog cega?
Zasto mislis da ces nasmejati bilo koga ko ne pohadja casove za ometene u razvoju, tako sto se deres i pokusavas da nadjacas sve u studiju?

Ne, tvoje buljave oci koje prete da eksplodiraju i ozbiljno povrede prisutne u lokalu, nisu ni malo zabavne ni simpaticne. To sto te tvoj brat po humoru Ivanovic proziva bi mozda i bilo zabavno da kojim slucajem jedan drugom ne parazitirate u cmaru.

Jedini posao koji bih ti ja dao, pored naplacivanja javnih klonja na Kalisu, je posao zamorceta na kome se testiraju lekovi protiv raka, side i ostalih medjunarodnih priznanja.
Samo je seljacina koja ne vidi dalje od tarabe koja mu ogradjuje svinjac mogla da ti da posao na televiziji. Odvratni pobacaju gremlina.

Ja ne znam koja riba moze da bude sa tobom? Da sam riba pre bih naparfemisao dupe mom keru i poljubio ga, nego sto bih sa tobom progovorio bilo sta do "odjebi smecaru".

Covece, ti do te mere isijavas da to ni Dzek Nikolsen ne bi mogao verodostojno da odglumi. Strpao bih te u zooloski vrt , ali kapiram da bi uneo nemire u svoje komsije, a fajt izmedju majmuna i nojeva nikome ne treba. Jebem li ti majku.

Izvini sto sam ti uvredio majku. Jbg, ponela me emocija. Kapiram da ti je majka doista tuzna zena i saosecam se sa njom.

Molim te nestani. Molim te. Menjao bih vecnost u Amidzicevoj emisiji za sekund bez tvog postojanja.

Polizi moja mala pataticna jaja, a ako hoces umocicu ih i u pomije, kako bi se ti osetio kao kod kuce. Kad te vidim dodje pocne da mi pulsira neki nerv u oku. Dodje mi da viljuskom sam sebi izvadim oko, ali kapiram da mi to ne bi resilo problem, pa odustanem.

Mogu ovako tri dana....ali idem da se izderem u gluvoj sobi...Svinjo zijava

EDIT:
Pozelio bih ti da goris u paklu, no nisi ti na tom nivou. S' toga (a i s' moga) ti zelim vecnost u izolaciji gde ce ti jedini vid zabave biti Zezatorove definicije i uvid u njegove postove na forumu.

Djevojčice, ložite se na Željka Joksimovića i na Milana Stankovića, ali i Riki Martin je izašao iz ormara, i oni će jednom.

Samo da izvređam moderatore jer mi je neki od tih pametnjakovića obrisao defku sa dobrim skorom. Zabole me kurac dal je kvalitetna ili nije, moja je i ako je loša ja se blamiram jer je imam. Gomila kompleksaša, a imaju gomilu govana od definicija koje im ne pada na pamet da brišu jer su njihove, a skoro polovina su smeće.

I da, još jednom da kažem da me Šutanovac užasno nervira.