Red Hot Chilli Peppers

  1. Imam sluha fala bogu, sve to stoji za frusantea,slusam bluz nisam metalhed... Bend je precenjen to sam rekao i to stoji...za ostalo mi puca kurac ko ih slusa nek ih slusa zbog heeeeeeeey ooooooooo i ostali tralalajki... sve sto valja ode sa frusanteom, dejan cukic su mi od srednje pa na ovamo to je nekih 20 god vec..krv secer seks magija je album i kalifornikacija donekle ovo ostalo njesra...

  2. Tu se u suštini slažem, mada i na ostalim albumima ima zanimljivih stvari. To za metalhead se nije odnosilo na tebe.

  3. Пеки д џем

    Не слушам их нешто много у последње време, али их много ценим, пре свега зато што сам са њима почео уопште да слушам рок музику. Нови албум излази за једно месец дана, али Фрушанте више не свира са њима.

    Све је речено, још само да се дода...
    http://www.youtube.com/watch?v=0kT5w27YxyI

  4. Ovaj zadnji album veze smozgom nema. Ili ih ja gotivim ili niko drugi, ali sto jes/jes, sranje je.

  5. Ma generalno nisu loši ali ovaj zadnji album je propast.

  6. Fin je novi album, nije dobar, nije loš, fin je, neki rekoše da je Police Station da valja nečemu, i jes, velim i ja, al džabe sve to kad je zaboraviš odma po slušanju.

    Pozdrav Red hot čili pepersi, fino je bilo dok je trajalo, il s Frušanteom il nikako drugačije.

  7. Ајде, нека ми неко каже да л' да скидам нови албум или не. Нисам неки фан Пеперса, не волим уопште тај фанки фазон, ал' готивим неке песме из новијег доба, типа са последња три албума.

    Чуо сам ону неку песму с новог, свирају на некој згради у споту, није ми се допала. Је л' су и остале на тај фазон?

  8. Sve su iste Džimi, ne zamaraj se skidanjem albuma, mene žao samo što nisu snimili totalno sranje album da ga odma obrišem da mi ne zauzimaju bezveze prostor u kompjuter. Ako ćeš što da skineš, skini neki od 2 albuma Wolfmothera ili jedan jedini od The Parlor Moba, to ti je slično Led Zeppelinu.

  9. Ja mislim da su sviranjem na krovu zgrade postavili temelje nekog egzibicionizma, koliko pratim muziku mislim da niko do sad nije to nesto slicno pokusao niti uradio

  10. Ja mislim da su sviranjem na krovu zgrade postavili temelje nekog egzibicionizma, koliko pratim muziku mislim da niko do sad nije to nesto slicno pokusao niti uradio

    Ajd ne puštaj filmove. Bitlsi to uradili pre 45 godina, i ne samo oni

  11. DylanDog
    Glupost ili neznanje uvek možeš sakriti iza trolovanja. Ili barem pokušati.

  12. DylanDog
    Glupost ili neznanje uvek možeš sakriti iza trolovanja. Ili barem pokušati.

    Да, јеботе, сарказам вришти из овог поста:

    Ja mislim da su sviranjem na krovu zgrade postavili temelje nekog egzibicionizma, koliko pratim muziku mislim da niko do sad nije to nesto slicno pokusao niti uradio

  13. Ко и већина из мог села, за њих смо чули преко калифорникејшна :)

  14. Ко и већина из мог села, за њих смо чули преко калифорникејшна :)

    Реално, код мене је мање-више тако. Пре Калифорникејшна је једино што сам чуо од њих Гив ит авеј, и то неки снимак с Вудстока '94. Онда сам чуо албум Келифорникејшн и допао ми се, па сам набавио целу дискографију и видео да то није то уопште. Као што рекох, не миришем фанки.

  15. Meni nije loša ova nova pesma. Ostale su smor. Ionako samo poneke pesme slušam, ne može nekome da valja ceo album. Sem naravno, Gorillaz.

  16. Crna bandana slatka luizijana
    Opljackala banku u drzavi indijanaaaaa

    Ne vidim nista lose u prostim,nedvosmislenim tekstovima ako je bluz u pitanju koji je sam po sebi 80% emocija ovo ostalo tekst i poenta ali pepersi mi nisu jasni jbt vrteo sam onu kasetu kalifornikejsn do zla boga,krv secer sex magij je isto ok onako klinacki izdivljano ali ovo ostalo idi breee... Zali boze frusantea koji je klasa gitarista za tralalala bend....

    Al nekako pepersi su uvek bili fuj bar kod nas u drustvu gde su bili kobejnovci i prldzemdzije i eventualno neki glamer koji zakaci od cala tu muziku....

    Inace u indjiji ni govnjivo vreme ne opra govnjivi koncert

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.