Prijava

Usput dvolitra i vr'.

Jebem ti masno tkivo! lololo

Први дан баш и није нешто, једино дођем рано да видим Вива Воксовце...

Jes, i ja možda banem na viva vox.
Jel se zna kakve će cene da budu?
EDIT: Pošto iz nekog razloga ne mogu da ubacim novi post, za pivo sam i pitao trišo.

Цене ? Бесплатан улазак па се дере на пиву...

Kako sam se naložio na neku devojku kad išli Keltsi, strašno. Vukla džoks ispred mene.

Kad ne umreh sinoć kada je Cane izvalio: Jeste li oprali ruke, posle male nužde. Brate!

Da, a vamo stoje njih dvajes na 5 metara od TOITOI-a i zapišavaju jedni druge

Фејзбукманијак
мене одушевијо кирил, и стандард добар ранбо амандеус остало лоше. пропустих биљу крстић ал оно, преживећу

meni su najjači bili hipnotajzd i hladno pivo. na pivu su me toliko umlatili u šutki, nisam mogao bolje das provedem.

E jebem ti dan kad sjebah nogu, baš sam hteo da ih čujem i na Festu. A bio sam u Hali Sportova. Ti iznad mene koji ne postojiš, kako je izgledao repertoar? :D

7 pjesama sa novog albuma, znači jedna stara, pa jedna nova. Iskreno, meni bilo sranje. Čovjek doš'o, otpjev'o i otiš'o, nije 2 riječi rek'o. Njah

Pa onda i nisam mnogo propustio... Je l' bila Može, pošto je nešto u poslednje vreme sve više slušam? :D U HS je bilo vrh vrhova. :)

Bila, naravno. Nisu bile "premali grad" i "bilo koji broj", tak' nešto, a meni te omiljene sa novog, puj!
Ja sam se baš bila ponadala da će biti super, kad ono... Ništa, čekam neki pravi koncert. :D

bilo bi kul da nije onolika prasina...
ovako nit mozes duzivas u muzici nit u pivu.

Meni i ovaj tribjut bend sinoć bio do jaja.

Ja bio samo na Keltima, i to ne zato što ih nešto baš slušam, iako ih gotivim, ali prašinčine nikad više u životu nisam video. Vidro, Kirbaj i kotlovina objasnili neke stvari. :D E sad, ne znam koliko voliš te malo žešće stvari, ali meni kida. :) I norhmalno, naslovna pesma albuma. :) Aj da te ne davim bezveze na PVT, samo mi reci je l' bila Sreća? Ako to nisu svirali, džaba su i dolazili. :)

Hm, nisam sigurna.. Mislim da jeste, al' možda i nije. Jedno 60% da jeste. Jbg, festival je to, svirali su samo brže stvari, ne'am se šta bunit'. :D

hipnotajzd su svirali jesen u mom sokaku, lelu vranjanku, neću neću dijamante, dotako sam dno života, i još jednu menščini
a ladnog piva ne znam nijednu pesmu, ali su sabili.

Ma jes' to, ali Sreća je Sreća. :) Ne, stvarno je stvar... Ti iznad mene što ne postojiš, kako neće sabiti. :)