Najkorisnija stvar na netu?

  1. Pri tom, ko zna ko su modovi tamo, verovatno nisu kompetentni za sve teme.

    Džimi kad se razmoovao ovdje, otišao na Vikipediju, al ga nisu primili za moda. Rekli mu da je previše stručan.

  2. Džimi kad se razmoovao ovdje, otišao na Vikipediju, al ga nisu primili za moda. Rekli mu da je previše stručan.

    Hahahah.

    EDIT: Dankane, dobar sajt bogami.

  3. Ovaj sajt je odvratan. Svi su goli.

  4. За ван-клик хостинг
    http://www.warez-bb.org/
    http://avaxhome.ws/

    Најбољи сајт за е-књиге
    http://library.nu/

  5. Najbolji sajt za skidanje e knjiga http://www.baneprevoz.com/e-knjige/
    Inace, lik radi selidbe....

  6. ^ e ovaj baneprevoz je extra, nema šta nema +1

  7. e ovaj baneprevoz je extra, nema šta nema

    Ja sam tu čitao svako delo koje mi je zatrebalo kad sam spremao prijamni za faks. Pitam se kako je došao čovek na ideju da to izlista. Možda je počeo da čita dok čeka ekskurzije u busu da ih vozi dalje i tako krenulo. Ja znam ženu koja je pročitala gomilu ruskih klasika otkad radi u prodavnici.

  8. http://www.tarzanija.com/
    Zanimljiv sajt. Ima dobrih članaka, a ima i govana.

  9. http://www.tarzanija.com/
    Zanimljiv sajt. Ima dobrih članaka, a ima i govana.

    Hahaha, pa to pišu ljudi odavde.

  10. O korisnim stvarima se da raspravljati, wikipedija, youtube, google, facebook, vukajlija to sve zavisi od čovjeka do čovjeka, ali postoje stranice koje su potpuno besmislene od kojih nema koristi tipa
    http://9gag.com/stefankostic/
    http://twitter.com/#!/stefankostic
    http://www.stefanpn.co.nr/
    http://www.facebook.com/stefanpn87

  11. Ахахахахаха промашио си човека!

  12. Istripov'o sam se, i otiš'o da proverim pvt.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.