Prijava

Слажете ли се са ставом који подржава велик број учених људи, да су оригинални Хрвати мешавина староседеоца Илира и дошљака Срба? Самим тим Загорје је стара илирска територија, као Косово.

СТИЋИ ЋЕ ВАС НАША РУКА И У СРБИЈИ!

1. Da li me boli kurac?

2. Zašto je ovo u zezanju? lolololo

велик број учених људи

По квадратном метру или по глави становника?

Ne, ti si nešto pobrkao, decxko. Hrvati su ponosni sinovi Irana. Pokaz'o Tudjman ćup.

Ima neko torent za nove epizode Nodija ili novi singl Snup Doga? Treba hitno decxaci

I ZASXTO MI VISXE KTITORI BRISXU POSTERE????????????
NE MOZXE VISXE OWAKO KAIZENE DECXKOOOOOOOOOOOO

СТИЋИ ЋЕ ВАС НАША РУКА И У СРБИЈИ!

ИЛИРУ !

По квадратном метру или по глави становника?

По глави :)

Hrvati su ponosni sinovi Irana. Pokaz'o Tudjman ćup.

Претренденти на престо Резе Пахлавија?

Претренденти на престо Резе Пахлавија?

Позицију Енвер Хоџе пре.

Хомеини? То је дериват од Шимун.

СТИЋИ ЋЕ ВАС НАША РУКА И У СРБИЈИ!

Потписујем! Хрвати су потомци узвишене Аријевске расе која је увијек помагала Хрватском народу у тренуцима патње!
卐 ДАНКЕ ДОЈЧЛАНД! 卐

Потписујем! Хрвати су потомци узвишене Аријевске расе која је увијек помагала Хрватском народу у тренуцима патње!
卐 ДАНКЕ ДОЈЧЛАНД! 卐

Сачувај ме Боже куге рата, Шиптара и браће им Хрвата.

A da nije...OVAJ...KURCINA?

Decxko, nacizam je za pitcxitze!

ALO DECXKO STICI CE TE RADETOV GNEV ZBOG OVE TEME!!!

Decxko, nacizam je za pitcxitze!

Пошаљимо га код Радета на разговор.

Svi su oni Srbi , što je govorio Dositej Obradović u njegovo vreme , jezik kojim govore to i potvrđuje.. A pošto su čike u belim mantilima tek sad izvalile da smo kao narod stari više od 7 000 godina to je vrlo verovatno.. Mada nisam siguran koliko trenutno imamo srpske krvi u sebi , pošto su kao što svi znamo svi srpski mladići izginuli na Kosovu polju te davne 1389 godine..Samo nam ostaje da se zapitamo ko je posle toga napravio srpsku đecu.. Molim vas dajte bilo kakakv razumljiv odgovor jer sam zbog ovog pitanja izgubio debatu pred 130 ljudi..

.Samo nam ostaje da se zapitamo ko je posle toga napravio srpsku đecu.

Vuk Branković i vanzemaljci.