Prijava

Koliko sam bila odsutna sa planete Zemlje pa je to postao kompliment?

Ako bi te jebao znaci da mu se svidjas na neki nacin. Nije uvreda reci nekome da ti se svidja, koliko ja znam.

Da li bi ti smetalo da puno ljudi govori tvojoj mami da im se sviđa? :P

Boli me kurac, realno. Eto, ne bi mi smetalo ni kada bi mi ti na primer rekla da bi se jebala sa mnom, verovala ili ne.

Dobro, Gamby shvatila sam šta si hteo da kažeš i razumem te ali ja ne mislim tako i hvala za ono "neurotična". :)

Ne bi smetalo, to znači da ti je mama vrh pička.

1. OVIM PROGRAMOM MI PROGRAMIRAMO BUDUĆNOST IZMORENE SRBIJE!
Krajnje je vrijeme da se trgnemo iz kandži kvazi-demokrata. SRBIJA!

2. Srbija i srBski narod nikada neće pristupiti agresorskom NATO paktu. Nikada.

3. KOSOVO JE SRCE SRBIJE! I tačka, majkuimjebemagresorsku. SRBIJA!

4. Boris Tadić da se strelja.

5. Šešelj je prodana pičketina i treba ga streljati.

6. Demokrate da se streljaju.

7. SRBIJA!

8. Na kurcu te nosam!

9. Od dana stupanja ovog programa da se obavezno posti ponedeljkom, srijedom, četvrtkom i po potrebi petkom. Štrajk glađu obavezan bar 3 puta mjesečno. SRBIJA!

10. Vodu možemo piti al' samo osveštanu. Sve ostalo je pomaganje agresorima, NATO-u i kosovskim separatistima. KOSOVO JE SRCE SRBIJE!

.

.

.

Pa nije li neuroticno ishisterisati na nekog ko te je pomenuo u seksualnom kontekstu? Opusteno, nema na cemu. :)

Ne.

A da, to je bio Pinki.

Nije prvi put, Gamby. Pre nisam reagovala, sad me smorilo.

Baš mi deluješ kao neka balava klinka koja vlaži na Zorana doktora Đinđića, a verovatno nisi upoznata da je on najobičniji mafijaš i lopurda...e pa eto sad si upoznata, da znaš da je to tvoje vnugo od Đinđića smaknuto sa ovog sveta samo zato što je on sam dozvolio Zemuncima da toliko ojačaju, i kad je uvideo koliko su jaki pokušao je da ih raskrinka, al prc onda, skloniše ga, ubiše ga ko muvu!! Inače to govno ništa nije uradilo za ovu zemlju isto ko što nije ni Toma smarač i ostali, al puna mi kurčina vas ''demokrata'' sa tim vašim nabeđenim ''Srbija je zemlja seljačina, moramo u Evropu'' stavom.
Sram te bilo dete, stavljaš svoju sliku na profil ne bi li skupila jeftine poene kod napaljenih mladića koji će da glancaju glaviće na tvoje prajvtove, a vamo pričaš o nekoj demokratiji i o tome kako svi koji ne misle kao ti da su najobičnije gluperde zatupljene, stidi se.

Jaooo kako imaš super kul fazone sa 40 i kusur :) bravoooooo

Čega da se stidim? Pa ja prva pljujem po demokratama. Imam 20 godina, slika na profilu nije provokativna a ti si čovek prso. :)

Gamby, nisi ti valjda tol'ko mator?

Kad malo bolje pogledam, Jezonja....I ja bi te kar'o.

Jezonja, nisi li do sada uvidela koliko su realne Petrove analize? lol

a mešam tebe i onog drugog lika, on valjda ima 40 i kusur, Javio valjda. A nemam pojma zašto vas uvek mešam

nemam pojma zašto vas uvek mešam

Zato što si zidar.

Nemoj njih da mešaš, mešaj malter lepo ti je čovek reko. :D

bebop, samo da ti skrenem paznju na skocimisa, par postova gore. GRIZI!