Prijava

GRIZI!

Ja nisam ničiji ker, ali volim da gledam kada mačke love miševe u letu. Tako će i on shvatiti da je napravio veliku grešku.

Tako će i on shvatiti da je napravio veliku grešku.

Sto, nije dobra riba? TI je poznajes, mi vidimo samo facu.

Sto, nije dobra riba? TI je poznajes, mi vidimo samo facu.

Lepa je devojka, greška je kada priča tako o njoj !

a jao, ovi što su tajno zaljubljeni u svoje drugarice, a pritom su bolesno ljubomorni i previše zaštitnički se ponašaju prema njima su stvarno opasni i ja ih se bojim!!!
Pusti bre devojku da uživa malo u komplimentima, neće je niko stvarno jebati, to se samo tako kaže!

Promenih sliku, problem rešen.

Pusti bre devojku da uživa malo u komplimentima, neće je niko stvarno jebati, to se samo tako kaže!

Ne uživa u vašim kvazi komplimentima, u tome i jeste problem, ja bih uživao ali ona NE ! Utuvi to u glavu. Ja sam srećno zaljubljen već 2 godine.

Sacuvali smo na hard, kasno je sad.

Ja sam srećno zaljubljen već 2 godine.

pa da, u ježonju.

pa da, u ježonju.

To, to! :)

pa da, u ježonju.

Ne , nego u ćerku mog socijalnog radnika :)

Aha, odatle one incest fotke :D

Како бих ја јеб'о Тому, није свестан.

Ne , nego u ćerku mog socijalnog radnika :)

Je l' ona bolja riba od Jezonje?

Aha, odatle one incest fotke :D

Jeste, moram da si obezbedim novčana sredstva :)

Je l' ona bolja riba od Jezonje?

Nije, ali je dupla škorpija kao ja.

Je l' ona bolja riba od Jezonje?

Jeste! :) Srećno, drugar...da ne bidne kao sa prošlom. :D

Kako zvuči gej kad muškarac priča o horoskopu!!!

Nije, ali je dupla škorpija kao ja.

Dobro, to onda menja stvari. Mnogo je bitno da bude dupla skorpija, ja bi realno sa svakom devojkom raskinuo da saznam da nije dupla skorpija.

Искусно Јежоња, искусно, ту као тема о Томи, а после пар постова си као сличајно пребацила причу на себе, цццц...

Petre ja jesam malko feminiziran i izgledam tako i oblačim se tako i ponašam se tako, ali sam video sisu a da nije samo od rođene majke.