Prijava

Haha da l' je pobrisao komentare jbt?

Ovo mi govori da je neko od nas Lav Pajkić..

Najvoljenije žene 21. vijeka

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

I na mrtvoj vukajliji cim spomenes vucica i ekipu ide cenzura au, najjaci smo narod

Koja je fora ono vucic i lubenica na nekoj terasi?

Haha ladno ova botina od kajzena obrisala komentare. Sto se tice bjelice da ponovim drago mi je sto je mrtva i vecita mi je misterija kako je neko nju jebao min dvaput onako gadnu. Kad budem u prolazu ispisacu joj se na grob

Брате, какав смо народ.
Ко је још узимао Исидору за озбиљно, са женом вечита спрдња. А шта је она коме лоше урадила?

kAkAv SmO NaRoD
a kakav je narod amerika kad su maltretirali neku jutjuberku koja se ubila i posle njenog samoubistva su nastavili da je podjebavaju
nabijem i tebe na kurac

mi smo narod koji ne voli pisce u pokusaju.ili si vrhunski pisac ili te nema

60 књига написала. како које су то књиге о чему

Sama ta brojka govori da je pisala govna najobicnija, kvalitetna knjiga se pise dugo

Ajde malo daa zavirimo u bibliografiju naše isidorice
ЉOТИЋ, Трагедија у три чина
Вереница ратног злочинца
Исидора Димитријевна Бјелица и Сузана Луна Лу - Сексепистоларни роман
Принцезе ди Монтенегро
Дорћол-Менхетен / Сарајка у Београду
Љубав у Каиру
Љубав у Бејруту
Љубав у Тунису
Србија без оргазма
101 мушкарац у четири годишња доба
Љубав у Емиратима
Тајна Титовог кревета
Вреле ноћи на Синају
Љубавник из Лох Неса
Шопохолик Бајбл
Očigledno se odmah po naslovima knjiga vidi da je reč o vrhunskoj umetnici u rangu Dostojevskog

Шопохолик Бајбл

Bejl, da evo i ja sam zapisao- BEJBL

Љубавник из Лох Неса, treba reci da je ovo medju najznacajnijim romanima dvadesetog veka

https://vukajlija.com/forum/teme/30477-na-danasnji-dan-umro-la-je?strana=124#post_4035873
ako je porodjaj zavrsio s onim lavom pajkicem kao posledicom onda i nije neko prezivljavanje bas

Al nerealno mi da je imala 52god.

Da me je neko pitao, kladio bih se da je u kasnim šezdesetim.

I na mrtvoj vukajliji cim spomenes vucica i ekipu ide cenzura au, najjaci smo narod

pa to, jos samo da te prisluskuju dok kenjas da provere dal sam sa sobom sapuces nesto o politici i presli smo igricu

Ma kajzen nesto flesira. Ugasio postere jer se ovde pravilo milion "slika" protivu vučka. Jer bilo najlakše prosečnom srbinu.

A sad naši da guglaju strane meme generatore ne biva

a nego za koga ce ako ne za vucica.ajde recite koji je to bollji