Prijava

Smrt Irineja je čist rad britanske obavještajne službe. 1 dan nakon sahrane Amfilohija čoek pozitivan, bez simptoma i bez ikakvih poteškoća iako ima 90 godina. U roku od odmah strpaju ga u vojnu bolnicu, u roku od 15 dana mrtav. Asketa koji čitav život posti, uzdržava se od svega i živi po svim obrascima kako treba živeti preporučenim od strane SZO. Plus u oba slučaja, i kod Amfilohija i kod Irineja ispaljuju se dan ranije da su mrtvi pa kao brže bolje demanti, pa u sledećih 18 sati potvrde ETO POGORŠALO SE STANJE, UPS, UMRO.

Teorija 1: tri popa starosti od 82 do 90 godina umrla od virusa o kojem bruji cela planeta vec godinu dana (pritom na sahrani prvog popa ljudi se gurali da poljube telo pokojnika)
Teorija 2: globalna elita resila da neutralise srpske popove da bi lakse prodala vaccine

everidz srbenda: 2222222222222222222

xD taj fazon

mustafa nadarevic

e jebem ti ovu 2020. godinu

a bas sam gotivio ovog bosnju

Био је одличан глумац, али мислим да му у Београду једноставно није било место. Екавица му никако није лежала, иако се доста трудио. Најбоље га памтим по Велом Мисту, Заборављенима, ЛЗН... Последњи поздрав за Мустафу Надаревића.

Treća teorija je da su svi oni umrli neposredno nakon Vučićevog povratka iz Wašingtona da bi Jezuita koji ih kontroliše izgubio sigurnu kuću, a Tači u tvorzi je samo logičan sled događaja primopredaje olovke koja je tajni simbol zaveta oslobodioca Kosova

Očekujem da Sevast poveruje da sam ozbiljan s ovim iznad.
MUSTAFA RIPČINA LEGENDO

Triforce
Treća teorija je da su svi oni umrli neposredno nakon Vučićevog povratka iz Wašingtona da bi Jezuita koji ih kontroliše izgubio sigurnu kuću, a Tači u tvorzi je samo logičan sled događaja primopredaje olovke koja je tajni simbol zaveta oslobodioca Kosova

Triforce
Očekujem da Sevast poveruje da sam ozbiljan s ovim iznad.
MUSTAFA RIPČINA LEGENDO

U svakom slučaju ovo ima mnogo vise smisla nego ostale stvari koje pišeš.

Očekujem da Sevast poveruje da sam ozbiljan s ovim iznad.

Ma odavno ja mislim da si ti najbolji trol na koga sam nabasao na netu

Ne, ne to je atomski miš veruj mi
Ja možda trolujem ovo sada, al za ostale stvari sam mrtav ozbiljan

Nego da li strahujete od migranata da ne naprave neko sranje i u Srbiji?

Бубњар Аматерус бенда.

Svekar jetrve zaove Mikija Mećave

Iz Amadeusa onaj s bradicom. Mlad covek

Kazu da je bio astmaticar a neki opovrgavaju. U 21 veku apsolutno za sve postoji minimalno 22 suprotne informacije

Бергасе глођи га

Srčka ga strefila jbg.