Prijava

Био је изузетно чудан, врло карактеристичан... Какав је као човек био, не могу да судим, али да је имао више беспотребних, дупеувлакачких испада, имао је... Тако да су ми осећања помешана, али ми је жао што смо остали без интересантног човека. Нека почива у миру...

Boli me kurac kakav je bio covek, muzika mu je bila sranje osim par pesama, potpuno sam ravnodusan

stalno sam ga zvao "panonski govnar" ali bih mu se sada ipak zafalio za kresove jer bilo ih je, vole zene balasevica

Šta radi taj ringišpil to je za ne poverovati a

Ona njegova sad već udovica još se dobro drži kapiram

Uz rizik da se zamerim vecini sajta i nekim meni dragim ljudima npr Gambiju i Bohoru, reci cu:

On je rekao da prica maternjim hrvatskim, to je mozda poluinterna sala jer mu je mati hrvatica. A ovo da je sprski jezik iskvarena verzija hrvatskog je naravno zajebancija, sigurno nije hteo da degradira srpski u odnosu na hrvatski, jer verovatno bi isto tako mogao da kaze da je hrvatski iskvarena verzija srpskog (vice versa). On je ustvari hteo da kaze da je sve to isti kurac, srbi hrvati i njihovi jezici, ali tesko da pusti cetnici tipa bora corba i ostatak centralne srbije i ova omladina izgasirana moze to da razume. Njega je coveka jednostavno boleo kurac za nacionalizam kao sto boli svakog iole normalnog coveka, plus sto je on polutan i sto mu daje razlog vise za tako nesto. Doduse znam i neke polutane kojima je to stvorilo samo veci kompleks za jos vecim dokazivanjem da su srbi (ili hrvati na primer).

Elem, ako pricamo o muzici, cesto pustim na kompu neki njegov koncert ili album i slusam satima. Nije njegova muzika za svakoga. Meni je otac jos kad sam mali bio kupio na vasaru pazite sad, dva cd-a, sve pesme riblje corbe i balasevica. Dopadalo mi se i jedno i drugo, mada sam mali bio dosta, tako da su mi neljubavne pesme od obojice bile znacajnije u tom periodu. Hteo sam samo da kazem da sam slusao Balasa od bas malih nogu.

Ponovo se vratimo, zasto nije za svakoga ta muzika. On je covek 1) veliki sanjar 2) veliki zaljubljenik u žene 3) veliki jebivetar. Ja pošto sam i sam takav uživam u njegovoj muzici, ali sa jednom rezervom. Morate shvatiti da je Balas imao mnogo zena, voleo mnogo zena, patio za mnogo zena. Mora mu se priznati da je bio faca. Ne zavaravajte se da je bio smokljan. On jeste isfejlovao u par nekih pesama u par nekih stihova gde se naslucuje jako pickopacenistvo (sto sam ja krajnje podlo iskoristio da ga degradiram malo u jednoj definiciji na ovom sajtu, sad se kajem) , ali ima on vrlo pozitivnih opustenih pesama onako jebivetrovskih. To cenim dosta kod njega.

“Moja lakonoga, za drugoga zaručena a za mene naručena kod boga”

“Oni ne pricaju o njoj, a ja se ne raspitkivam”

“ Melanija Matić, tačna k'o satić
Korakom rimske božice
Prošeta duge nožice”

“Nije gazda kesa suplja sto budzasto novce skuplja, gazda je ko ume spiskati”

“ Budi me u zlo doba
Za njega red ne važi
On mora sve da proba
To đavo vino traži
Ne pijem - što uživam
Nit' što mi dobro stoji
Pijem da njega napojim”

“Znam da krijes cardas u tim lepim nogama”

To su neke stihovi meni lepi smesni ili interesanti, koje volim da cujem uvek. Treba li da pominjem da sam u stanju da placem kao zadnja picka na pesme “neki novi klinci” i “prica o vasi ladackom”?

Jedino sto mi je zao sto se glupa javnost srbije, radio s i debele ribe uhvatile bukvalno najnebitnijih najlosijig njegovih pesama a to su “ringispil” i “princezo javi se”. Nije ih nikad trebao snimiti u zivotu posebno ovu drugu, cisto smece u odnosu na sve sto ima. Ali dobro.

Poslednji pozdrav najvecem kantautoru ovih prostora, i svim pravim jebivetrima, zaljubljenicima u zenski rod i sanjarima koji se pronalaze u njegovim pesmama. Rip

Poslednji pozdrav najvecem kantautoru ovih prostora

Bora Čorba nije umro još

Maestrov post je mesavina krindza i dobrog posta.

Maestrov post je mesavina krindza i dobrog posta.

Da, pametno si primetio. Svestan sam bio toga kad sam kliknuo na posalji nakon sto sam otkucao ali me boleo kurac. Kucao sam samo sto mi se motalo po glavi i svestan sam da sam bacao sa teme na temu i samo natrpao svega bez posebnog rasporeda, uvoda razrade i zakljucka.

Ostajemo bez ljudi koji popravljaju sliku o našoj državi. Čitav Balkan bi dupe dao da je Đorđe bar jedan deo svog života tamo proveo, a mi ne umemo da cenimo što je on kod nas stvarao, živeo i uzdigao muziku na takav nivo da o tome ne treba pričati.
Zašto ih ne volimo? Đoković, Balašević, pa i Isidoru Bjelicu ste ovde ispljuvali čim se čulo da je umrla. Svakom tražite neke snimke gde je ko šta rekao samo da bi bio ispljuvan.
Gde god da odete iz tih vaših jazbina na godišnji odmor i kad kažete da ste iz Srbije prvo im Đoković padne na pamet i u stanju su da misle i da vi umete tenis da igrate ili bilo koji drugi sport, ne znajući da ste pola života proveli na vukajliji.
Ako ljudi koji uzdižu Srbiju ovako budu prihvaćeni (neprihvaćeni), ko nam onda ostaje s kim možemo da se ponosimo? Sve jebene starlete I pevači budi Bog s nama ko sve živi tu.

gamby

Boli me kurac kakav je bio covek, muzika mu je bila sranje osim par pesama, potpuno sam ravnodusan

Evo ga ovaj maloumnik. Pa uradi nešto bolje za sve nas da se tobom ponosimo.
Nije muzika sranje nego ti razumeš jedino Na kraj sela žuta kuća.

Ukoliko Maestro nije trolovao ni pola procenta skidam mu kapu.
Đorđe, laka ti zemlja.

јебо вас он

Ostajemo bez ljudi koji popravljaju sliku o našoj državi

Slika naše države je blago rečeno - nepopravljiva još od '91, sve i da Đoković u potpunosti iskoreni kovid a Jokić provali genom kancera šta već, mi ćemo i dalje da budemo poznati kao genocidna nacija.
Zato, zajebi te priče o ljudima zbog kojih nas kao cene u svetu, mi smo za njih i dalje u rangu s nacistima i tako tim životinjama.
To je neiskorenjivo. Nažalost

Stalkeru, jel to objašnjava onda pljuvanje tih ljudi?
To što smo mi sami po sebi jadni objašnjava to što pljujemo ljude koji nas predstavljaju?

Ne, ali mi pljujemo po svemu bez ikakvog razloga i to bez pardona, nznm šta se iščuđavaš

Neka pljuje svako koga hoće šta je problem. Pišaj po panonskom govnaru ako oćeš brate ko mu jebe mater otvori dušu. Sloboda govora treba da bude najuzvišeniji ideal ljudskog roda.