Prijava

Što reče najveći kantautor sa ovih prostora, inače pička jedna prodana - Srbin je lud, Srbin je proklet; jednom ga ubiješ, on oće opet.
Dodao bih još i da je glup.
Jer glup smo narod generalno. Izrazito glup.

Kapiram da će Đoković da posveti pobedu Balaševiću na AO, tj ako sjebe Zvereva u finalu

Zapamtite ovaj post

Zašto ih ne volimo? Đoković, Balašević, pa i Isidoru Bjelicu ste ovde ispljuvali čim se čulo da je umrla.

Hteo bih da se osvrnem na ovo.Balas voleli njegovu muziku ili ne je svakako simbol jednog vremena i simbol muzike bivše nam države.Zajedno sa ovde navedenim borom čorbom bjelim dugmetom,čolom itd.
Uporedjivati njega sa jednom autorkom seks romana koja je izrodila retardirano kopile koje sad svi mi plaćamo da sedi u skupštini je stvarno neukusno.

A raspalu Isidoru sam pljuvao dok je bila ziva i pljuvacu je i dalje.

Nisam voleo panonskog govnara, ne volim te ljude koji odišu depresijom. Ali o pokojniku sve najbolje.

Zasto?Jel ubila nekoga?Ne razumem to pljuvanje jbg.

Inace Bora je ravnozemljas jednom je rekao na tu teoriju:,,pa sto da ne,ja sam leteo u Juznu Afriku pa nisam ispao iz aviona,,

bumercine placu za balosevicem, imali 18 ili 50 god svejedno, to je taj majndset. zanimljiva pojava za gradjanstvo stare drzave, deo tog etalona sfrj. vrv ga zato i mnogi zale, podseca ih na ono yu. kao lik mi nije bio simpa, isto ko i muzika, mehcina

Slažem se sa Maestrom.

Tri stvari - ne slažem se sa stavom da je ovo naročito veliki gubitak, čovek je već rekao, otpevao i ostavio sve što je imao. Možda bi izbacio još jedan album, ili nekakav roman, memoare...Ali i ovo dosadašnje je više nego dovoljno. Daleko veći gubitak je činjenica da sve te velike autore više nema ko da zameni, mladi nešto baš i ne stasavaju.

Drugo, nama niko nije dobar - iz jednostavnog razloga jer sami sebi nismo dobri. Ne valja ni jedan političar, patrijarh, Djoković, Balašević, selektor ove ili one reprezentacije...Svakome nadjemo manu, svakoga osporavamo - bio u pitanju Ivo Andrić ili pojava iz aktuelnog javnog života, svejedno.

Treće - činjenica da velik broj ljudi smatra kako o Srbiji postoji neka jako loša slika medju ljudima u svetu, ukazuje jedino na činjenicu da ljudi ne putuju i ne razgovaraju sa pripadnicima drugih zemalja. Srbija u svetu maltene i ne postoji (što je možda i dobro). Najveći broj Evropljana jedino zna da su ovde nekada bili komunizam i rat - i to je to. Ne znaju ni kako se tačno ovde živi niti znaju ko je predsednik i premijer - što je sasvim normalno, jer ni 99% Srba ne zna kako se zovu premijer Slovačke, Norveške ili Holandije. Znaju za Djokovića i to je to - za Teslu, Jokića, Andrića, EXIT, Guču itd. jedva iko i da je čuo. Ostatak sveta da i ne pominjemo, doživeo sam čak da jednoj Japanki 15 minuta pokušavam da objasnim kako Srbija nikada nije bila deo Sovjetskog Saveza.

I četvrto, bonus - ne postoji na svetu zemlja čiji stanovnici više mrze svoj sopstveni narod nego ova, što je naročito tužno. Nema razloga za to. Mnogi od civilizovanih, ugladjenih, naprednih...Naroda su daleko veća govna nego mi, čak i dan danas.

Kakav dosadnjakovic...

Haha ali kolko se ljudi loze na to po svetu nas mrze i gledaju kao koljače, srecom Nolo prebacuje loptice preko mrezice. Debilni mit.
Ekipa koja je blejala uz CNN pre 20-30 godina je ili dementna ili sere u pelene za odrasle, a mlađi su gledali Moćne rendzere.
Remuv kebab je jebeni mim, nikog ne boli kurac vise za Bosnu i Kosovo (muslim na običan plebs)

Haha ali kolko se ljudi loze na to po svetu nas mrze i gledaju kao koljače, srecom Nolo prebacuje loptice preko mrezice. Debilni mit.
Ekipa koja je blejala uz CNN pre 20-30 godina je ili dementna ili sere u pelene za odrasle, a mlađi su gledali Moćne rendzere.
Remuv kebab je jebeni mim, nikog ne boli kurac vise za Bosnu i Kosovo (muslim na običan plebs)

Bukvalno, moje iskustvo je na Zapadu je da jedva znaju gde smo otprilike (i to ovi obrazovaniji), apsolutno ih boli kurac, bukvalno smo relevantni kao sto je nama relevantna Jermenija ili tako nesto.

Naši lagano letuju u hrvatskoj i albaniji, idu kroz kosovo. Al Nolo mora da nas izmiri.

pa nek letuju, koga boli kurac, treba videti i iskusiti sveta, ako neko zeli da vidi dubrovnik npr sad treba da se suzdrzava citav zivot da ne bi naljutio ćilma?

Hrvatska je do jaja,Split i Dubrovnik,a u Albaniji zasto bi iko letovao LOL.

A ti sto ne znaju gde je Srbija popisam se na njihovo obrazovanje kad ne znaju gde je koja drzava u Evropi.

Isto kao što ti nemaš pojma gde je koja država u SAD, i zašto je neka od njih uopšte bitna. I potpuno si u pravu. Japanac, kada čuje da je Srbija u Evropi, ta Evropa mu tako odjekne u glavi da počne da te posmatra kao nekakvog plemića. Francuska, Bugarska, Srbija - sve je to Evropa, kultura, istorija, standard, nešto nedostižno, gde tek mali procenat Azijata priviri na desetak dana jednom u životu kada idu na medeni mesec. Možda ti deluje smešno ali za 99% ljudi je tako.

...Pomognem pre 2-3 godine nekom kineskom turisti da se snadje u Beogradu (čovek iz Šangaja, koji je izrastao u čudo od grada). Zna da treba da ode na Kalemegdan, da obidje Skadarliju itd. Pogledao onaj nestretni Beograd na hlebu i vodi što je u izgradnji i oduševio se - bukvalno ispustio jedno otegnuto vaaau, prolazi neki raspali crveni tranvaj, sramota videti, opet - vaaaau. Reko - da se nosiš u k'.

I tu glde nas slikaju kao negativce smo jebena fusnota. U Expendables kad Miki Rurk kaže "taking down those Serbian bad boys" prosečnom ne bumer gledaocu to zači isto ko i Sekovija iz Avendžersa. Kapira on da je to neka eks komi slav pripizdina, ali nije siguran da li je stvarno ili izmišljeno mesto.