Prijava

Mada je interesantno da u taj kad kažeš da si Srbin gledaju te ko koljača mit podjednako veruju i oni koji sa svakim dahom nose kolektivnu krivicu za Srebrenicu i nema krsta bez tri prsta glave.

Isto kao što ti nemaš pojma gde je koja država u SAD, i zašto je neka od njih uopšte bitna

Pa drzave u Evropi su bitnije od drzava unutar drzave...znam da kazem gde je svaka drzava u kontinentu americkom.Ali Nemac da ne zna gde je Srbija i jos kao obrazovan.

ma znaju, karikirao sam malo jbt

Japanac, kada čuje da je Srbija u Evropi, ta Evropa mu tako odjekne u glavi da počne da te posmatra kao nekakvog plemića. Francuska, Bugarska, Srbija - sve je to Evropa, kultura, istorija, standard,

Bog smora i lupetanja, bog. Cuj japanac da posmatra belca kao plemica i to zbog ISTORIJE I KULTURE haha! Standard ne bih da pominjem

Japanci zaista bi voleli da su belci.Zbog boje koze i ostalih karakteristika.
A sto se tice toga da nas gledaju kao koljace to je bilo 90ih i pocetkom 2000ih,sada su zaboravili na te ratove i da su postojali.

Kinezi da. Japanci su najveci rasisti i prepotentna govna na planeti bukv

Zbog cega je bitno da nemac, amer ili japanac znaju gde smo mi
Ja zivim savrseno sa saznanjem da niko ne zna za nas

Znam lika kojem nije islo sa zenama ni malo i otisao u Japan i tamo jebe ko nezdrav.

Koliko smo mi bedan narod koji samo gleda da se dodvori drugima pa place kad velikani ne znaju ni na karti da pokazu gde smo. Koga boli kurac. Ni ja ne znam nista o letoniji niti me apsolutno interesuje a tako smatram i da je letonac kome je stalo da li ja znam ili ne gde je letonija obican idiot jebem i njega i letoniju.

Bergas +1

Žao mi je kada uopšte dodjem u situaciju da razgovaram sa ljudima poput ovog Gambija; da transfer blama bude veći, razgovaram sa desetak Japanaca dnevno po pola sata već više od dve godine. Mimo toga poznajem Japan, njegovu istoriju, tradiciju i kulturu daleko bolje nego 99% stanovnika samog Japana (jer sam naprosto zaludan čovek). E sad što se tiče naci - Japanaca, ta sorta je pred izumiranjem. Bukvalno. Prosečan Japanac 50- uglavnom ne želi da ima bilo kakvu vezu sa istorijom i tradicijom, i gleda da se amerikanizuje na svaki mogući način - gutajući sve što dolazi sa Zapada. Nekakav kodeks časti i drugi mitovi postoje još u nindža almanasima i Mišiminim romanima. Kinezi - da, imaju kompleks jer nisu beli i - da, bivaju sve više prepotentni.

Niko ne plače što ne znaju da pokažu gde smo na karti, to više govori o njima i njihovoj opštoj kulturi. Mislim trebalo bi kao osoba koja živi na ovoj planeti da imaš bar nekakvu oprečnu sliku o tome gde se koja država nalazi, otprilike. Zbog sebe samog, ne zbog stanovnika te rendom države.

Mimo toga poznajem Japan, njegovu istoriju, tradiciju i kulturu daleko bolje nego 99% stanovnika samog Japana

Jao 99 majki ti prepotentnih i nabedjenih jebem,

houltu9l
Znam lika kojem nije islo sa zenama ni malo i otisao u Japan i tamo jebe ko nezdrav.

Melkijades
Mimo toga poznajem Japan, njegovu istoriju, tradiciju i kulturu daleko bolje nego 99% stanovnika samog Japana (jer sam naprosto zaludan čovek).

Mene zanima dal postoji veza izmedju ova dva komentara

Zanimljiva opservacija :)

nisam čitao šta ste pisali ali vidim generalnu tematiku i imam samo ovo da dodam: kad srbi shvatimo da je u ljudstvu bukvalno sva snaga moći ćemo da izmišljamo istoriju ako treba (a hvala bogu ne treba). pa na koju su foru šiptari oteli kosovo? bilo ih je, na popisu iz 1899. godine koji je radila austrougarska, 180.000, a srba 190.000. sto godina kasnije, šiptara je 1.800.000 a srba isti broj kao pre sto godina. oženite se i osnujte porodicu malo umesto što prdite ovde kako nas gledaju kao genocidnu naciju. da nas je 20 miliona imali bi toliko jak lobi da bi zapad boleo kurac za srebrenicu, jer tako funkcioniše politika, više srba na zapadu, veće srpsko tržište, ju daj da se ne zameramo njima, ko jebe albance...

Albanci znaju ko su, šta su, imaju identitet, cilj i principe, jedinstveni su, istrajni u namerama i ne prodaju jedni druge za sendvič. Srbi su malo Jugosloveni monarhisti pa malo Jugosloveni ateisti, malo naci - socijalisti pa demokrate kapitalisti, pa socijal - demokrate i sad ovo nešto. U zemlji gde 7.000.000 ljudi žive kao slepci i pored sveg njenog bogatstva i potencijala, 20.000.000 bi živelo na isti slepački način. Jedino bi po gradovima bilo više ljudi a jna i RM bi ponekad bili puni, bar do 2030. dok se 13.000.000 viška ne bi razmilelo po svetu.

Mene samo zanima kako zamišljate da nabijete u ovu zemlju 20 miliona LOL

I'm not living in a pod, and I'm not eating bugs!

Centralna Srbija i Vojvodina 10 miliona i ćao!

Pa leti, kad ne nose zimske jakne.

I da se ne slikaju dok setaju