Prijava

Ne narusavajte nacionalno jedinstvo, bice vremena za licne obracune. Sad smo svi kao jedan

crveni polako sebw dodaju na listu najtrolabilnijih grupacija pored muslimana, delija i ekv sekte... što nije čudo jer su debilčine

vidi kako se crveni otkrivaju... nismo vas dovoljno počistili, ali polako nesreće ljudske

spoiler alert: ne da ih niste dovoljno pocistili, nego su vas sveli na szabacki ghetto

Decki. Pa dajte se urazumit malo. Prestanimo si zabijat autogolove

kad ovaj bombas krene da priča za komunjare podseti me na jednu babu tamo iz sela odakle je moj deda. Priviđaju joj se cigani stalno, vidi ih na drvetu, na krovu, proganjaju je, upire prstom na praznu klupu i viče eno ga eno ga! To je valjda neki oblik šizofrenije, paranoje, 2 u 1 nemam pojma, ako ima neko stručan neka objasni šta je u pitanju, da se pomogne čoveku.

https://youtu.be/lQAYsEdTVXI

Ima dobar dokumentarac o ZZ Top-u, snimljen pre 2 godine. Interesantno je da bubnjar jedini nema bradu, a preziva se Beard. Inače drže rekord za najdužu nepromenjenu postavu - 52 godine! Tres Hombres je jedan od najboljih rok albuma ikada.

Hoćeš da kažeš da je prepička od albuma? xD

A ne kao raspala baba Led Zep IV hehe

Ok druze sad ga vec pretera

Da nisu bradonje, boli nas kurac ko je ikad pustio zztop u kući, kolima ili na proslavi da se ne zajebavamo
smešan bend

bombas kao i uvek pravo u centar

Bombaš ekspert za muziku.

za ovo ne treba biti ekspert

ZZ Top has also achieved several chart and album sales feats, including six number-one singles on the Mainstream Rock chart. From the RIAA, ZZ Top has earned four gold, three platinum and two multiple-platinum album certifications, and one diamond album.

Lično mi nisu ni u 20 omiljenih bendova, ali reći da ih niko ne sluša je u direktnom konfliktu sa istinom.

Nemoš da kažeš za ZZTop da su smešan bend, a neko prozvao i KISS da su takođe smešni.
Drugovi, oba benda su imala neverovatan uticaj na ostale buduće muzičare.
Čak šta više, svrstavam ih u isti koš sa ludim australijancima bar što se tiče daljeg uticaja, iako nešto nisam baš ljubitelj nijednog od tri navedena benda.

Meni su npr Sex Pistols uslovno rečeno smešan bend kako kažeš, pre neozbiljan nego smešan al ae..
Al ne možeš da osporiš njihov uticaj na čitavu jednu muzičku i društvenu subkulturu.

na koga je to zztop uticao jebeno