Prijava

https://en.wikipedia.org/wiki/Christchurch_mosque_shootings

Gle čuda belac, pa još Australijanac, pa još nacista! Tvoj čovek skroz na skroz.

Sigurno i ženu bije, nek mu je alal. XD

2023: MisterNo pokušava da se iskrca na plažu Muriwai, nakon što je pobegao pred najezdom islamske okupacije evrope i uspeo da dobije azili medju neo-nacistima u Sidneju, ali pada i Australija i on prelazi Tasmansko more gumenjakom, medjutim na plaži ga dočekuje Čevu i pita a gde je pečat? A zatim ga pendreči do samrti i baca ga orkama da ga dovrše. Jer mu nos nije bio dovoljno kriv.

Nije ni najmanje ljudski ni hrišćanski pisati o ovakvim stvarima, nisam u nekom fazonu da se hvalim, ali čini mi se da je neophodno.

Pretprošle godine za rodjendan, u pola 2 noću, vraćajući se kući naletim na momka koji rovari po kontejneru i - pošto sam dvaput tek sticajem okolnosti ostao u životu, kad je već Bog rešio da me ostaviovde na Zemlji, rešim da učinim nešto dobro za njega. Pridjem da ga ne uplašim, vidim da je stranac - prljavi, odvratni, smrdljivi terorista Arapin kako već volimo da ih doživljavamo. Odvedem ga kući, spakujem mu kesu garderobe, parfem i dam mu 1000 dindži, istušira se (nije hteo večera i prespava, kaže ima smeštaj). Čovek se rasplakao kao malo dete, blagoslovio me (oduševio se kad sam mu rekao da imam primerak Kur'ana časnog), i dao mi neku bajkersku rukavicu koju je izrovario, jer nemade ništa drugo.

Terorista? Ne. Berber. Sandin. Berberi su inače vrlo star narod i žive mahom na području Alžira, Maroka i Tunisa. Ima ih blizu 30 miliona, nemaju veze sa Arapima, koji su ih pokorili i potisnuli u planine gde već dugo životare kako znaju i umeju. Jednom rečju ne cvetaju im ruže. Sandin je migrant po Evropi već 15ak godina, nema gde ga nije bilo. Govori engleski, francuski, nemački i mislim španski, putuje, snalazi se, i imao je čak i vrlo dobre dane. Kulturan, obrazovan i fin čovek, pravi blagoslov da sedneš i pričaš sa njim. Ova situacija ga uništava, jer odjednom su počeli da ga prebijaju gde god se pojavi, iako je ovde već deceniju i po.

Sigurno i ženu bije, nek mu je alal. XD

Pa sećaš je šta je slušao, Radovane vodi Srbe svoje hahaha
A meci mu se zvali Ibro, Haso, Suljo…

Lestat, jel se ti praviš blesav? Hoćeš da ti ja sad iskopam klipove kako padaju bombe po Siriji, Iraku i Libiji? Kako huškaju brata na brata, kako isisavaju život i resurse na najzverskije načine? A da - pa i sam si to osetio na svojoj koži.
Jebi ga, dogorelo. Ne mogu doveka da bacaju ljude u more. Zverstva su počeli Evropljani, zverstva će im doći glave. Jebi ga, usrali su motku. Šta sad, idemo dalje.

Па шта? Је л' треба сад неки рандом Француз који није ни учествовао у бомбардовањима и окупацијама да пусти хорде напаљених паразита који му отворено прете да ће да му се изређају на ћерци и сестри и мајци и псу(мрзи ме да тражим снимак)? Прозиваш их за неку хуманост, па где је хуманост у самоубиству? Ако Европљани хоће да се искупе за своје злочине једино логично је да осуде своје злочинце и да помогну финансијски и технолошки да се те државе обнове. Ово с "избеглицама" је тешка свињарија која ће само да настави циклус насиља кад се сутрадан Европљани буду светили за срања која ови тренутно праве.

Nisam za to da naseljavamo migrante ovde, naprotiv. Ali jedno me zanima :

- zašto smo protiv toga da nasele Evropu i totalno je sjebu (jer da se ne lažemo, oni su samo došli po svoje) i

- koliko napada na žene imamo dvakodnevno u Francuskoj, Nemačkoj, Belgiji...Koje počine Francuzi, Nemci i Belgijanci? Šta, tamo nema silovanja, nasilja, pljački i ostalog? Pa ti ljudi su se izgradili na nasilju i pljački jebem mu. Nisu pokolje u francuskoj revoluciji i svetskim ratovima počinili neki migranti već domicil, nisu oni trovali kraljeve i pape. Evropa je pred rasulom, i treba da se raspadne jer više ništa dobro ne proizilazi iz nje - ranije smo bar imali kulturu, inteligenciju i nešto malo duhovnosti.

- zašto smo protiv toga da nasele Evropu i totalno je sjebu (jer da se ne lažemo, oni su samo došli po svoje) i

Molim?!

- koliko napada na žene imamo dvakodnevno u Francuskoj, Nemačkoj, Belgiji...Koje počine Francuzi, Nemci i Belgijanci? Šta, tamo nema silovanja, nasilja, pljački i ostalog? Pa ti ljudi su se izgradili na nasilju i pljački jebem mu. Nisu pokolje u francuskoj revoluciji i svetskim ratovima počinili neki migranti već domicil, nisu oni trovali kraljeve i pape. Evropa je pred rasulom, i treba da se raspadne jer više ništa dobro ne proizilazi iz nje - ranije smo bar imali kulturu, inteligenciju i nešto malo duhovnosti.

Pogledaj i druga mesta u isto vreme, nabijalo se na kolac, seklo na živo itd.
Svet je gano mesto, ljudi su gadni.
Pa gde bi se prijatnije osećao? U Kelnu ili Mhabšehiru nekom, jebo te mozgova ovde...

Eto, polako svi počinjete da shvatate o čemu pričam, a u početku ste mi se smejali. Ali moja dobrota, ljubav i istrajnost ne znaju za granice.
Evropa je raspala skrndelj-baba na samrti.
Pacifik je prepička.
Treba malo vremena da se svari, treba da sagledate svet iz neke više dimenzije, ja sam vam tu mogućnost pružio, ako me se setite na Dan ljudskih prava - setite.

да помогну финансијски и технолошки да се те државе обнове.

Upravo, kada te zemlje ne budu treći svet, i ne budu se kotili ko nezdravi neće ni da beže odatle.
Ali onda na zapadu neće moći da dobijaju radnu snagu koja će da lopata govna ispod minimalca na crno. Što je u krajnjoj liniji i pozadina cele priče sa neograničenom imigracijom. A sve ove srceparajuće žalopojke o rasizmu su tu da budale to lakše progutaju.

pročitao par strana...
zaključak, če-vu jebe ovce.

Ovo sa izbeglicama je "evo primamo vas otvorenog srca", kao da oni sami odavno ne dolaze i kao da neće postati većina za manje od 50 godina. Ponavljam - Francuska, Holandija, Belgija, Engleska...Su zemlje degenerika i pičaka, počinili su genocide gde god su kročili nogom, izgradili imperije na krvi, znoju, zlatu i dijamantima pokorenih, iživljavali se nad njima, sad im otimaju naftu, guraju u njihove zemlje prljavu industriju i eksploatišu ih kao jeftinu radnu snagu. Usto nisu u stanju da se jebu i sklepaju petoro dece jer su nesposobni za život, u depresiji i mimimimimi.

Dolaze jači, zdraviji i daleko normalniji, i niko i ništa im neće stati na put. Znaju ko su i šta su, nisu se odrekli ni vere ni identiteta, jezika, nisu uspeli da im prodaju pederluk, feminizam i ostali njuejdž. Znaju za šta žive i imaju za čega da poginu. Da su uzeli Evropu pre 700 godina, vrv ne bismo svedočili svim pokoljima i zverstvima učinjenim od strane belog čoveka.

Ovo je toliko glupo da nema smisla ni raspravljati.

Msm neću da se pretvaram da sam vrsni poznavalc istorije severne Afrike, ali bez problema ćeš da nađeš sasvim dovoljno njihovog varvarizma
https://en.wikipedia.org/wiki/Barbary_slave_trade

A muslimanke iu tih zemalja se jebu u dupe da bi bile device kada se udaju.
One rade to.

Tako da LOL i za tu moralnu monolitnost njihovu.

Pa ono, ajmo činjenično - sjebali smo (pod mi mislim Evropljani) čitavu Afriku, čitav Bliski Istok i gotovo komplet Aziju, da ne idemo dalje. Engleska je satirala Indiju dokle god je mogla, Kinu takodje, Afriku da i ne pominjemo. Magreb, Arapi i tamo dalje - imali su razvijenu medicinu, matematiku, astronomiju, književnost, vodovod, osvetljene ulice...U vreme kada je London bio selo od 500 ljudi. Istorija pokolja, mučenja, spaljivanja na lomači, verskog fanatizma, nepravde, straha, devijacija svake vrste - proteže se ovde u nedogled. Evropljani su ih samo poneli sa sobom i nastavili da žive u tom duhu gde god su otišli. Doneli su odande zlato i dijamante, slonovaču, začine, rude, i najsnažnije robove da im izgrade imperije. Danas odande takodje uzimaju šta stignu. Ovi ljudi jednostavno dolaze po svoje. Jebe se nekom papku iz Dubaija da dolazi u Evropu i radi na baušteli, kad u svojoj zemlji živi kao gospodin čovek. Katraninu takodje...Elem da ne davim - da nismo razorili Irak, Siriju, Libiju, Liban, Afriku...Tj da ih ne razaramo već 500 godina, ništa od ovog danas ne bismo imali. Jebalo bi se nekome da seda u brod za koji zna da će pre potonuti nego neće, i da ide put Engleske gde 200 dana godišnje pada kiša i koja ima dve nedelje leta, da se tamo potuca po ulicama i jede margarin i paštetu.

Neću više da gubim vreme.

Brate ovde se muškarci jebu u dupe, o čemu razgovaramo? Naravno da imaju tamnu stranu kao i svi narodi i svačija kultura i politika, tu nema diskusije. Sve to na stranu, otišli smo tamo, jebali im keve, opljačkali ih i sad dolaze ovamo jer je tamo gola kurčina. Mrze nas već vekovima sa svakim mogućim pravom. Da smo u stanju da napravimo 4-5 dece po kući, kao naši dedovi, ne bismo strepeli od bilo čega. Izopačili smo se, postali gomila trutova i degenerika koja nije u stanju da skuva supu iz kesice i zavrne sijalicu, reči kao vera, otadžbina, Bog, normalno - više nam ništa ne znače i ništa ne predstavljaju. Evropski čovek 21. veka je jebeni fejspalm koji bi se, da ga na tri dana ostaviš bez struje i interneta, medjusobno poubijao. Spali smo na to da umesto mama i tata uvodimo termine roditelj 1 i 2. Deca od 12 godina menjaju pol. Otišli smo u kurac na svaki mogući način, nismo u stanju da stvorimo ništa duhovno, dobro i lepo. Filozofija, književnost, poezija, slikarstvo - umiru već 50 godina. Nabroj mi 5 zdravih i pravih ljudi u Evropi koji danas nešto stvaraju.

Dolaze jači, zdraviji i daleko normalniji, i niko i ništa im neće stati na put. Znaju ko su i šta su, nisu se odrekli ni vere ni identiteta, jezika, nisu uspeli da im prodaju pederluk, feminizam i ostali njuejdž. Znaju za šta žive i imaju za čega da poginu. Da su uzeli Evropu pre 700 godina, vrv ne bismo svedočili svim pokoljima i zverstvima učinjenim od strane belog čoveka.

Ово је толико болно ретардирана изјава да буквално не знам како да реагујем, или је аутор врхунски трол, или је један од највећих имбецила што ходају земљом.