Prijava

Generalno djokaru narod bas voli, ima problem za zapadnim snobovima i to je sve.
Nadje se po koji fejker koji jede govna a to je ono bas hejt neobjektivan.

djokovic mora da pazi sta radi jer momenta ako uzme i pocne da prica i radi sta misli pred zvanicnim kamerama, dobio bi ogromnu podrsku zapada, al ne onog sto placa, nego onog sto podrzava trampa.
mnogo bi ga kostalo to kao sportistu.
i zato meri sta prica, pokusava da se dopadne, nikog da ne naljuti, i izgleda kao da je jadna priglupa dusica samo bi da ga svi vole i tako nervira sve. i paradoksalno to mu je najbolji imidz koji ce da ima ikad.

Jbt celt jel to cela poenta goata koji k.

To je taj west komplex kada imas lika sa istoka onda ga fejkiras nebulozama.

pa, jeste... sto ga nema lendl ni u jednoj prici medju najboljima? djovak ce u to da upadne samo ako osvoji tipa 25gs da bas ne mozes da ga ignorises. pa i onda.

Treba razumeti cinjenicu da ti se neko nekad ne dopada iz razloga jer si ti picka a ne iz razloga da je taj neko picka.

Treba imati sirinu razmisljanja jbg

Novak je uspeo, live mu priznaju teniseri nakon zavrsetka meca itd

Fed moze samo sanja

Cisto poredjenja radi, zamisli da je nole hrvat koliki bi worship dozivljavao.
Razlika izmedju nas i hrvata je taj sto mi popisavamo svoje najbolje a oni precute. Siptari su jos brutalniji

celt
djovak je profil koji nije nezna dusica koja se povuce u sebe kad ga neko ne voli, nego profil "sta je bilo picka ti materina, jel izigravam ovde majmuna za tebe za dzabe da se ljutis i pircas mi kako sam fejk jebem ti mater, dodji ovamo da te iznabadam"

Koliko god bilo smesno drkanje djovaka da zivi da ga vole, sto i sam radim, ovo je jako tacno sto sam siguran 100%. Cale mi je prijatelj sa njegovim bivsim trenerom i bukvalno se tako ponasa kad ga ne snimaju kamere

Jok ce ljubi pete random osoblju.

Svaki covek sa ciljem ima taj stav gazenja preko mrtvih a kada snimaju je ljubicica jbt. Gledaju deca. Sta ces

Msm razumem ja te novakove fake pojave daleko od toga, al to staviti u primarni kontekst je fejkara

LOL ovaj Bergas pusac kurca meni stalno govori da sam ja neki hejter nesto a ja samo prozivam one koje zrace bas usranom hejterskom energijom kao i ti.

A toliko ima toksicnih poremecenih antivaksra a eto ja sam taj koji hejtuje i gleda samo jednu stranu hahahah ajde bezi debilcino.Identifikujes se s njima.

Ajde mrs na malog kera lolo

Evo i Cara koliko je toksican,govnjiv i kiseo pa njemu nista ne kazes

Kiseo star 2010 lolo blam ne znam sta vec

Oprosteno. Hvala hotul.