Prijava · Registracija
Thumb tenor

RockyPadre

Брате, шта је ово. Сезона умирања? Ко је следећи?

Thumb vjkzm8

Романија

Баш ко да је Џорџ Рррр Мартин Бог

Thumb vjkzm8

Романија

Cune Gojkovic 1932-2017
"Sećam se i plakata u junu ‘41. kada je ceo Beograd bio oblepljen dvema slikama: Josip Broz Tito i Draža Mihailović. I jedan i drugi traže se živi ili mrtvi, a ko ih uhvati, dobiće 100.000 rajhs maraka. Jao, svi mi, deca, želeli smo da uhvatimo Broza! Pa da dobijemo pare i kupimo bombone! Čiča Dražu ni slučajno ne bismo prijavili jer on je bio naš dragi komšija iz Bregalničke ulice sa najukusnijim trešnjama u dvorištu koje smo mi, klinci, redovno krali. A on je drvo namerno posadio uz ugradu da bi komšijska deca sa ulice mogla da beru trešnje. Sedeo bi u dvorištu, čitao svoje omiljene novine „Pravdu“, posmatrao nas i smejao se."

Thumb giphy  1

Capt'n Halfbrow

Greota jedna ljudi nemojte da se ubijate. Ko se ubije, ne peva mu pop na sarani, a to je mnogo lose, moze da se umre od toga

Thumb jon lord deep purple 31487811 500 3252

Сантјаго Коровјов

Celtic, juče smo tako skečovali ortak i ja lolo

Thumb hqdefault 1

Plankton*

Ljubiša Samardžić. Slava mu i hvala.

Thumb vjkzm8

Романија

Рипчина легендо

Thumb ava

Раdјарm Kurac

Išutirao ga Džo Peši do smrta :(

Thumb screen shot 2017 10 14 at 02.30.18

Đoto

Oh samo da nam Krespa ne uzmu :'(

Thumb screen shot 2017 10 14 at 02.30.18

Đoto

ova tema je jebeno smešnija nego što bi trebala da bude

Thumb ava

Раdјарm Kurac

ne morate da guglate, skroz neka nebitna glava je u pitanju

Thumb jon lord deep purple 31487811 500 3252

Сантјаго Коровјов

Legendarni glumac, ne drkaj kurac Rađe.
Čovek glumio u Paris Texas, Alienu, Pat Garrett & Billy the Kid, Escape from New York, Wild at Heart, Repo Manu, The Last Temptation of Christ, Twin Peaks-u, Zelenoj milji...

Thumb 14022358 787928164678151 4753705950424898678 n

александаркг

vidim da si ti kačio ko je umro i posle guglao da vidiš ko je pa sad kačiš i filmove gde je bio navodno, a lepo je rađ rekao da ne moramo da guglamo haha