Prijava

Ok

Ne znam da li je moguće, jbg

Zašto vas je sve kupio sa ulogom retardiranog momka u Hadersfildu? Malo se proseravamo rekao bih. Klopka njegova najbolja uloga.

филм ми је безвезе, ал му је улога јако добра.

Hudersfild predstava : film = nebo : zemlja
Hamlet predstava isto, steta za lika, vidjo sam ga redovno po dorcolu u jednome kaficu, isti je pusio travu tamo ponekad , jbg

Ako to što je pušio travu pokušavaš da predstaviš u negativnom kontekstu i da ga opljuješ onda pojedi jedno onako veliko žuto i pantljičarama preplavljeno svinjsko govno

naravno da je pusio travu,nego streberski kiseli vukajlijasi ne znaju sta se bas desava,oprosti im
inace gotivio sam svaku glogovljevu ulogu,jedino ona u ustav republike hrvatske nisam lika gotivio hahah dobro je odglumio al onog supoka nisam gotivio to hocu reci ne zato sto je gej nego zato sto je morao da mu srbin pomogne jako da ne bi mrzeo srbe hahah

Jbt koji vam je, nisam mislio nista lose nego fanfekt, volim i ja travu i vcrs sam imo nesto posle svirke sve ok

oprosti,mislio sam da si jedan od kiselih vukajlijasa,jer nekako bakeci drhtavo sam procitao ono jbg xd

E čekajte samo da nađem onda nešto što će vam se verujem obojici jako svideti
https://youtu.be/5Unp1IzGmk4
Na oko 1:10 vadi džokavac :D

Je li to neki film ili tek tako zajebancija?

valjda neka serija ili ko neki dnevnjak fazon

www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/fudbal/3059414/preminuo-kapiten-fjorentine-davide-astori.html
пре две недеље је постао отац.
Заспао дан пред утакмиу и више се није пробудио. Невера.

Рипчина легендо

Умрео на Ајнштајнов рођус

умро корнелије

retko kad osetim nesto kad umre neko ali eto stivene zao mi te je malo