Prijava

Ode jos jedan. Ostadose nam Vuk Kostic i onaj retard sto vodi onu corbu.

Šteta velika.. Uopšte nije bio star ali je tako izgledao..

Nek počiva u miru.

Ostadose nam Vuk Kostic i onaj retard sto vodi onu corbu.

Ovo je inače jako tužno i razmišljao sam o tome, većina starijih glumaca je već otišla, bukvalno kad pomre i ova srednja generacija ne znam da li ćemo imati jednog jedinog dobrog glumca.

pa ti stari glumci vec odavno nisu za neke znacajne uloge a i koji ce nam djavo dobri glumci kad ne mozemo da snimimo dobar film.

koji ce nam djavo dobri glumci kad ne mozemo da snimimo dobar film

Nažalost, teška istina, ali u našu odbranu izgleda da je taj problem prisutan i u Americi, zadnjih nekoliko godina samo snimaju propale rimejkove i propale nastavke filmova iz osamdesetih. Nađe se poneki dobar ili originalan, ali većinom kao da ni oni nemaju ideja

sad je profit na prvom mestu, reziseri nemaju slobodu kao nekad.ko zna koliko ima faktora koji su doprineli sjebavanju filmeske a i muzicke umetnosti verovatno je najveci krivac drzava..bombas bi dodao i masone..moguce je da pokusavaju da ogranice ljude, da veliku vecinu svedu na slepe konzumente

Tako je mujo, ali sta reci o svetu u kojem je dwayne johnson 2016 (tako nesto)godine bio najplaceniji glumac. Lik je kurac moj i to kad se smezura. Jebo te krv the rock debilcina obicna i neko mu da ulogu i jos mu plati fazon 50 mil za to hahahah

Ako ste pogledali film od npr javiera bardema i the rocka sve vam je jasno

Taj je tek nebitan ko semafor u gta

Veca vest bi bila npr da sam ja umro

Bitniji je od tebe, ti si blanja obicna

Tako je mujo, ali sta reci o svetu u kojem je dwayne johnson 2016 (tako nesto)godine bio najplaceniji glumac. Lik je kurac moj i to kad se smezura. Jebo te krv the rock debilcina obicna i neko mu da ulogu i jos mu plati fazon 50 mil za to hahahah

ne vjerujem da je u ovoj kategoriji ikad prednjačio neko bitan. Ako nije Džonson onda je Dauni Dzunior, Dzoni Dep kad izadju pirati sa kariba ili Vin Dizel i td

sad je profit na prvom mestu, reziseri nemaju slobodu kao nekad.ko zna koliko ima faktora koji su doprineli sjebavanju filmeske a i muzicke umetnosti verovatno je najveci krivac drzava..bombas bi dodao i masone..moguce je da pokusavaju da ogranice ljude, da veliku vecinu svedu na slepe konzumente

Pa ne bi bombaš puno ni pogriješio. Definitivno se osjeti i njihov uticaj. Svaki novi film/serija mora da sadrži ili pederluk, ili feminističke pizdarije ili nekakva takva sranja koja oni baš vole da forsiraju.

Tako je mujo, ali sta reci o svetu u kojem je dwayne johnson 2016 (tako nesto)godine bio najplaceniji glumac. Lik je kurac moj i to kad se smezura. Jebo te krv the rock debilcina obicna i neko mu da ulogu i jos mu plati fazon 50 mil za to hahahah

Da jebote, čuo sam za to, nemam ništa protiv Rocka, ali lik stvarno nije glumac, da ga jebeš. Nije ni Švarceneger glumac, ali on opet ima neki svoj šmek i stil, Rock je samo nabildovan, ali to ne znači ništa. Npr Statham je mnogo sitniji od Rocka ali meni mnogo više paše kao taj klasičan američki akcioni nenadjebiv lik od Rocka. A inače Rock je i proglašen negde u zadnjih par godina kao i najseksipilniji muškarac, ili tako nešto...

rok, mark wahlberg, vin dizel i tako ta ekipa su najplaceniji sto nije ni cudo jer se sigurno 70% ljudi u svetu lozi na njihove filmove

Mark Robert Michael Wahlberg is an American actor, producer, businessman, former model, rapper and songwriter.

nema sta ne zna

renesansni čovek zaista

cim ima tri imena znaci da vredi za trojicu

I kad Ledeni spomenu Dauni Džuniora, i to mi malo ide na kurac koliko se svi lože na njega zbog ovih Avendžersa i pizdarija, ima gomila i boljih glumaca i kuljih likova