Prijava

Zbogom socijalnom zivotu kad izadje

Прво збогом парама које ће масивно да се троше у разним продавницама рачунарске опреме јер ће за ово требати аждаха. Нешто као БМВ М3 кабрио у свету компјутера.

У случају да има оних који нису видели
http://youtu.be/VjZ5tgjPVfU

Posto koristi isti engine kao i gta4 , ne ocekuj preveliku zahtevnost, jos sto mora konzola da ga pokrene stara 7 godina... A to sto narod nema para drzava duradi nesto .. Dosta je 40 000 za kuciste i radice ti solidno !

e ja sam taj trailer gore video jedno 156 puta :) znam ga napamet xD

Meни четворка једва радила на лаптопу који је тад био нов и јебо је. Тако да, овај нови део на овој канти нећу моћи ни да покренем.

Pa na laptopu nema sanse, ali 2008 kad je izasla je bila dosta neoptimizovana, ali su se rockstarovci popravili sto smo videli na max payneu 3 , radi fino na prosecnim masinama ...

Нема још података колико ће захтевати?

Verovatno malo zahtevnije od gta 4, zvanicno nema

Ау, јебаће му кеву захтев, де ћеш више од 4-ке.

Brate izaslo pre 4 godine sad moze na proseku da se igra

Mamojebacki, izgleda da imamo najbojlju igru ove generacije

Malo su (malo vise) zakinuli na poligonima. Uzmi prosecan mod za GTA IV i imace bar pet puta vise trouglova od ovih njihovih stockiranih... 2012, a oni prave medium quality automobile, njesra... :S Osvetljenje, voda i grad je do jaja, tu im skidam kapu.

Jesu ali imaj u vidu mapa je veca a i konzole moraju da pokrenu na bar 30 fps. Ocekuj oko 50 GB instalaciju

Jescemo govna mi sa PC-a opet zbog krezavih konzola.

Naravno da R* boli tukidid da pravi dve paralelne verzije, za nas i nji', te ocekujem razblazeno-suntavu grafiku sa ogromnim svetom i tonom zabave. Sto i nije tako lose, uzimajuci u obzir da je Cetvorka smorila posle 2 sata price, a ima maltene najrealniju grafiku danasnjice.

Ono sto mene najvise interesuje je kako su unapredili fiziku, ono izletanje kroz sajbnu i perpetuum-kotrljanje po asfaltu - for real? Samo da je taj handling na mestu, da ne bude u fazonu dam gas malo jace i Dodz jebeni Vajper se zavrti i obori pola ulicne rasvete...