Prijava

@sevast: ja nemam pojma sta je bilo u definciiji, ali generalno gledano, slažem se sa tobom.
Ako je pak bilo očigledno, ili barem u nagovešteno da se pominje određeni autor, onda autor ima pravo da traži modifikovanje blablabla...

Mislim, nije ništa specijalno komplikovano, barem mi se tako čini.

Dragi Surovi jel uvek ovako i u zivotu, javljaju se samo onu koji su dobri i nevini i nista ne znaju.Treba mi odgovor od onoga ko je to uradio.Nije to nista krupno, samo zelim da nateram ljude da razmisljaju i da opravdavaju svoje postupke.Trazimo dalje...

A pisalo je :

Barakuda: E ajde sto se ne uclanis na Vukajliju?
Njegovi drugari: Ma gde, ne mogu ni sam sebe da definisem!

hahaha Vukajlija puca po šavovima tolerancije :DDDDDD
Tema se usijala :)

I, da ne bude da nisam ništa pitao svemoćne moderatore, zanima me ima li vode na Marsu i života posle smrti?

Hvala, sa trešnjom na vrhu!

EDIT: Životna pitanja rešena, sad mogu da umrem!
Hvala Marijana :)))))))))) oduševljen sam :D

@ boxy

http://martianchronicles.files.wordpress.com/2009/07/water_on_mars__a_confirmation.jpg

а ово друго је већ мало теже питање. Ја кажем да има :)

Formalno gledano, Sevast ima pravo:pitanje je sročeno da ne može direktno da uvredi-elementi"prepoznavanja" i modifikovanja definicije nisu morali da se dese. Nisam shvatio da je Baracuda -ovdašnji autor morao da pretrpi moralnu štetu...a sukobi nisu potrebni....Vidite svi gde ste i može li nešto bolje...

Чудило би ме да неко некада којим невероватним случајем и сплетом ванредних околности каже: "Модератори су у праву". Мислим да би тада дошло до катаклизме васељенских размера, срушио би се интернет...

Ako postanem moderator reci cu da sam upravu.
Nije bitno da li si moderator ili obican korisnik ili setac psa na ulici, kosmonaut, prodavac novina ako znas da jesi upravu.Nema odgovora...dakle cekam dalje...javila se Marijana koja je pored Celta i Surovog moderator koji je uvek u pravu i konstruktivno resava probleme(ne salim se)...bilo ko drugi?Neko kome je dosadilo da bude moderator pa obavlja nesavesno svoj posao i po navici?Neko ko vidi da Sevast opet trazi neku pravdu i kaze: Ah evo ga opet ovaj filozofira i sere...Ne dragi moji, ja pocinjem od sitnica, jer se sa krupnim stvarima ne borim ja, nego Vi.

Ja predlazem da se ova tema jednom zauvek zakljuca i dezintegrise...Ko place za svojim slovima na internetu neka place mami.

evo, da probam da odgovorim najkrace sto mogu:
ima jedno x autora sa razlicitim nadimcima, tako da naravno da ce nadimci da se pojavljuju u defkama. ne znam kako je izgledala definicija, ali ako izgleda (ne mora da je namerno, ali ako moze da se rastumaci tako), kao da se govori o nekom coveku sa vukajlije, on moze da zahteva da se definicija obrise. ako ne, ne moze.
Ne postoji univerzalni sablon kako ovo odrediti, i ostavlja se na subjektivnoj proceni moderatora da li je to tako.

ako hoces objektivni odgovor na ovo pitanje, neces da ga dobijes. ne postoji. ovo ti je isto kao i procena koja je def za brisanje. daklem, pravo.

aj sad o necem drugom da raspravljamo malo.

Севасте, мислим да имаш довољно година да схватиш да не можеш да правиш будале од нас и од целокупног чланства, ако желиш од себе - само напред.

Subjektivna ocena moderatora, oh kako to lepo zvuci>KAJZENE podnosim svoju kandidaturu da budem moderator, sad i ovde, pred svima, pa makar cistio i wc u kome moderatori vrse nuzhne i pre svega ljudske stvari(kao i zivotinjske naravno-nuzhda nije samo ljudska stvar).

Ово ти је опомена пред бан, још један пост.
Имао си питање, добио си одговор.

Ne mislim da je praktikum razmisljanja pravi nacin da se pravi neko budalom.Ja ovakvim inteligentnim obracanjem ukazujem samo duzno postovanje i trazim isto takvo objasnjenje.Tacnije ako sam ja najprizemniji ovde - objasnjenje ne bi trebalo da bude ispod nivoa mora mojih reci koje nikako da shvatite.

sevast, pogledaj moj odgovor. ko god da je uradio to, ce ti isto odgovoriti:
"zato sto je izgledalo tako"

jebi ga bre, ne postoji automatizam kako da se proceni nesto. mnogo stvari mora da se uzme u obzir, nekad se pogodi nekad pogresi, a pravo resenje obicno bude ono gde niko nije srecan. (posto iz iskustva znam da kad se nesto presece, nikad obe strane nisu srecne)
il se pomiri il se ljuti, al dosta vise.