Prijava

Kuvajlija, je li čitava poruka ovog teksta u zadnjoj rečenici ili se meni nešto pomutilo? :)

e kuvajlija, ja obožavam da berem tuđe brige i da guram nos di mu mesto nije, ali da ne bih i ja bio banovan, iako želim da psujem, napisaću jedan diplomatski komentar.
Prosto nemam reči da izrazim gađenje i gnušanje time što su izbrisani kuvajlijini dobronamerni komentari, kojima nikog nije vređao, naprotiv. Mislim da bi trebalo da pocrvenite od stida vi kojima su smetali, ma koliko da ih je bilo... Slažem se s Emilijetom, Kuvajlija počni da nabijaš palčad u dupeta.

@Ivana - nikakve poanta nije data u zadnjoj rečenici. Samo moja želja da se ljudi ne zamaraju bez potrebe. Bitnije je družiti se i zabavljati.

Ovako odsad pa nadalje, neka Kaizen napravi da ti sam mo'š da brišeš komentare koje 'oćeš sa svojih definicija, pa ako ti se koji ne svidi, odma' mu radiš čišćenje.

A moglo bi to da se uvede i za minuse, da ih sam mičeš sa svojih definicija ako ti se ne sviđa to kol'ko ih imaš.

A ako je Kuvajlija banovan zbog "spemovanja", onda svaka čas', nemam što drugo reć' na to.

Slažem se, Kuvajlija, samo mi je bilo predugačko, pa sam pomislila da ima neki dublji smisao. :D :D

Pa sta je drugo nego "spemovanje"? Zatrpavanje sajta komentarima koji nemaju nikakvu svrhu. Neka ocenjuje covek kako gode hoce, neka daje i minuse ako mu tako dodje samo nek se smiri malo. Ne mogu da procitam nijedan normalan komentar od njega.

Ne znam Tulumbac, meni to "spemovanje" nije smetalo. A i ako mene pitate, pustio bih Kuvajliju da to i dalje radi, taj izuzetak bih napravio.

Slobodno Kuvajlija na moje definicije piši šta 'oćeš ako ti se piše, dobrodoša' si.

Pa meni jeste. Kad god otvorim ovo "Najnoviji komentari" stoji nekih 10 formula. To mi je uvek sluzilo da pratim sta se desava a zbog njega nisam mogao. I to jeste "spemovanje"(kako uzasno zvuci ova "rec")

Ništa ovaj sajt ne odudara od srpskog mentaliteta, sve smo probleme rešili, pa organizujemo nekakav festival svetlosti u glavnom gradu. E, drž' da nabijem. Tako i ovde, sve je sređeno na sajtu, i besprekorno funkcioniše, ostalo samo da se počiste kuvajlijini plusevi i formule.

Тема се зове: Питајте модераторе.

Pitao bi moderatore zasto su obrisali komentare Kuvajlije. A posto manje vise znam zasto je to tako i apsolutno se s tim ne slazem... Kome ja da se zalim sada sto na jedno 60-90 definicija pricam sam sa sobom u komentarima?

Модератор одговара: Јер су коментари спам.

Autor poruku primio: Hvala, rece autor...i ode sam sa sobom da prica...

Jel možete svima koji su stavili + u komentare da obrišete iste,modovi,jeste tu?

ne može. kuvajlijini komentari su obrisani jer su bili ponavljajući a ne zbog forme.

Meni iskreno nije smetalo,znam da je to spemovanje,al mislim da ima i gorih stvari od toga.Ako je samo zbog spema,O.K.

Molim nekoga od moderatira da iz moje definicije
http://vukajlija.com/zar-jeban-ovan/91400
obrišu moj komentar koji sam tamo pogrešno pozicionirao umesto u primer.
Ovo molim zbog toga da mogu izvršiti ispravku (brisanje) poslednjeg reda u primeru uz definiciju.

Hvala unapred.

I ako je u domenu moderatora molim da se obriše
http://vukajlija.com/forum/teme/3901?strana=2#post_149155

tema koji sam ja postavio. Nema svrhe da se o tome bilo šta više komentariše i piše.