Ватерполо репрезентација Србије

  1. Bolju utakmicu odavno nisam preživio.

  2. Jebemu mater, pa nije ovo fudbal,..

    Брате... 32 минута који они проведу у води пливајући вамо-тамо, крљајући се, топећи, су у најмању руку захтијевна колико и 90 фудбалских. Друга ствар, наших 11 репрезентативаца је учествовало на фајнал фору ЕЛ, одиграли су и СЛ. Имају убједљиво највише одиграних утакмица од свих играча. Мађари нису имали играча у фајнал фору ЕЛ, нити су играли СЛ и то се осјетило с почетка. Наши су се сјебали и потрошили много снаге за стизање и престизање, и сад се треба ПОКУШАТИ опоравити до финала.

  3. Joj, Džanki, aj se kladimo u oba oka da ti ne možeš preplivati ni jednu četvrtinu u onom tempu, kamo sva ova silna takmičenja, i ti se našao kompetentan.

  4. Čuj nije ovo fudbal...

  5. Joj, Džanki, aj se kladimo u oba oka da ti ne možeš preplivati ni jednu četvrtinu u onom tempu, kamo sva ova silna takmičenja, i ti se našao kompetentan.

    da, ono moz da kaze samo neko ko nije igrao vaterpolo :)

    za dzankija, skoro sam siguran da ne bi mogao ni 5 min samo da se odrzava na vodi kao vaterpolisti, kao sto treba, a kamoli da pliva levo desno i davi se sa nekim :)
    (veruj mi, igrao sam malo vaterpolo)

  6. Ja sam trenirao vaterpolo 4 godine, nemate pojma koliko je zahtevno i teško odigrati jednu deonicu meča! Što kaže celt, samo održavanje na vodi je teško, a kamoli kad se na mene navali grmalj sa 20 kila više, pa ruku tura u gaće, niko nokte ne seče, grebu, šta ne rade. Bio sam sidraš, to mi je bilo najgore iskustvo u životu. Svaka čast našim momcima, a da je težak sport - jeste!

  7. Bio sam sidraš, to mi je bilo najgore iskustvo u životu.

    ja sam igrao onog sto bije sidrasa. :)

  8. Pobedili smo Madjare, sad Zabari il' Hrvati u finalu. Eh, da pobedimo bilo koju od te dve repke, srce bi mi biolo puno, mada bi mi bilo draze da gledam bracu 'rvate i Madzare kako se dave za trece mesto. Gde moz' da se gleda Hrvatska - Italija i kad ide utakmica?

  9. Ma jok sladje je jebati kurvate u finalu, a 2. polufinale valjda sad uskoro pocinje i ima na rtsu

  10. Dzanke ima dojavu. Dzanke vec zna rezultat finala.

  11. U 15 oklok je prenos na RTS 2.

  12. Свака им част, нисам гледао ниједну утакмицу ал драго ми је да су још једном објаснили. Још финале и то је то.

    Нећу да вас питам шта очекујете, знам да сви очекујете још једно злато (јер би све испод тога било брука за земљу са два и по нормална базена).

    :)) Стварно би било срамота да не узмемо злато..

  13. Gledo sam Hrvate odlicno igraju, mislimd a dobijaju danas..

  14. Легао прекасно и нисам чуо мобилни и сад се једем. Мада, уштедео сам доста живаца, колико сам се информисао :) Свака им част, какав менталитет, за сваку похвалу.

  15. Исти случај.
    Има негде да се одгледа утакмица на нету? Нашао сам само овај лош снимак голова
    http://www.youtube.com/watch?v=j2OOtbMPrXc

  16. Иначе не гледам ватерполо, али ми је ортак рек'о(који иначе не гледа ватерполо) да је текма била одлична! Гледаћу репризу.

  17. Nek neko da RTS 2 online, oću gledam putem interneta.

  18. ubise ih italijani...3:0 vode vec