Prijava

znao sam ovo jos pre tebe decxko!!!

Ajooooj, ququ mene, Ejmi zasxto nas ostavi decxko?

Милан Делчић је био више него што ће већина вас неуспешних тролина икад бити. Усиљене покушаје духовитости или шта већ, задржите за себе.

Ima tema "Umro je..." pa bi tamo mogli pomeni i čitulje da se održavaju.

Милан Делчић је био више него што ће већина вас неуспешних тролина икад бити. Усиљене покушаје духовитости или шта већ, задржите за себе.

haha koja paljevina. Zaboravio si da napises da je bio vise nego sto ces ti ikada biti.

Божић
Милан Делчић је био више него што ће већина вас неуспешних тролина икад бити. Усиљене покушаје духовитости или шта већ, задржите за себе.

хлопчык, ты павінен супакоіцца!!!!!

Милан Делчић је био више него што ће већина вас неуспешних тролина икад бити. Усиљене покушаје духовитости или шта већ, задржите за себе

Ja apsolutno pojma nemam ko je bio, ali me ovakve varijacije na temu EKV-ih svedoka poput tvoje samo uveravaju koliko je trol preko potreban na ovakvim temama.

Ja sam voleo po koju njegovu pesmu, i žao mi je što je umro, ali ne vidim svrhu postavljanja teme u to ime, jer će se uvek naći neko ko smatra da je smešno da bude idiot. I sem toga, njemu to ništa ne znači.

Crno
Ja sam voleo po koju njegovu pesmu, i žao mi je što je umro, ali ne vidim svrhu postavljanja teme u to ime, jer će se uvek naći neko ko smatra da je smešno da bude idiot. I sem toga, njemu to ništa ne znači.

Хлопчык, zabranjeno je ekaveisanje na ovoj temi!

Ja apsolutno pojma nemam ko je bio, ali me ovakve varijacije na temu EKV-ih svedoka poput tvoje samo uveravaju koliko je trol preko potreban na ovakvim temama.

Не разумем зашто толико истичеш то што ниси имао појма ко је, као да је то нешто позитивно.

Nije bio loš...sa akcentom na bio, prošlo vreme, pošto sad više nije tako dobar jbg...
al ono dajdiri da di la da da sam obozavao kao klinac

Imao je par zanimljivih pesmica, bio je kul lik, ali baš ne mora tema...

Žao mi je svakog mladog čoveka koji premine. Ali otvaranje ovakvih tema..Niste ni za fb.

Бавио се он и другим стварима поред музике, уосталом школовао се за драматурга.

Delča
http://www.smedia.rs/kultura/slike/news_906.jpg
idol Kristijana Golubovića u mladjim danima

Не разумем зашто толико истичеш то што ниси имао појма ко је, као да је то нешто позитивно.

Smatraj to adijaforijom, ne nečim obavezno negativnim ili pozitivnim. Čuo sam (čini mi se, akcenat) par pesama i zaboravio ih, dakle, verovatno mi nije bio upečatljiv. I bez ekv-isanja što reče Pjer.