Prijava

Hmmmm,ako se dobro secam ,to je bilo uz pesmu "Catch the rainbow",sa albuma "Rainbow live on stage",koja traje nekih 14 minuta,uz neverovatne improvizacije i soliranje Ricija Blekmura i fantasticno pevanje Roni Dzejms Dia.Bese to davno...

Jesi i sladoled lizao dok si sve to radio? I koji je ukus bio, kad se već sjećaš svega?

park usred grada

Da nije Manjež?

Nije. Dalje lololo

Kako se ne bih secao ,kad tu plocu i dalje imam i prilicno cesto je slusam!

Važno je da je muzika glasna, da ne čuju komšije. Al ako škripi krevet, džaba sve.

Jao, Strajo, koji si ti romantik!

:trep trep:
Jesam. :))

Šta ima veze ako čuju komšije, kao da oni ne jebu. Ok, zavisi u kakvom si okruženju ali generalno svugde ima jebača u komšiluku lolo. A bolje i škripa kreveta nego porodične svađe. Make love not war, hah.

Šermane, kod mene ima i jednog i drugog :D

Baš je fora da se čuje, nek puknu od muke!

A moze uz koju zamalo da izgubimo?

Baš je fora da se čuje, nek puknu od muke!

Potpisujem :D

Natnat zaboravih da napomenem da su na listi bili još i Beri Vajt, Marvin Gej, Sting, Keni Rodžers...nije loše sve u svemu :)

Bese to bas odavno... I na zalost mislim da nije bilo nikakve muzike u pozadini, mada i da je bilo jebem lo ga dal bi se secao sad kolko sam tad bio nervozan i smotan.
(a i bio sam relativno mlad da radim te stvari, al jebi ga naislo mi...)

A moze uz koju zamalo da izgubimo?

Može, što da ne može.

http://www.youtube.com/watch?v=MKd_3ZuQ8oE
Devojka pustila na mob..A nisam izgubio zato sto nije htela bez kurtona...jebiga...
Dok je ona pevala samo da si sa mnom, ja sam u sebi pevao, samo da sam u tebi lololo

A nisam izgubio zato sto nije htela bez kurtona...jebiga...

Kad jednog dana budem tatko, ima da klincu dajem kondome od 12. godine.

E, moj ti...biće bolje :)