Prijava

Smrad. Likovi koji smrde. Ne tuširaju se, ne menjaju stvari, ne peru zube... fuuuj... Ništa ne može toliko da me odbije.

ne menjaju stvari

Još jedan dokaz koliko su devojke materijalisti. Ako nema da se presvalči svaki dan u original krpice odma smrdi i odbija...

материјализам и претерани егоизам. и налицкани ликови са минђушицама, и оним шарама на глави као, то је ваљда фризура, појма немам.

ДА СЕ ПЕЊЕ НА СТО КАД ПУСТЕ СИНАНА.

Petre da li ja izgledam kao da ću pasti na taj trololo i pravdati se zbog toga što sam napisala?

А ЧЕК, ШТА МЕ ОДБИЈА? ОНДА САМО ОБРНУТО.

Причање о факсу.

Prisustvo bilo kog oblika glume. Ako vidim da " se pravi", tj da lažira, da se trudi da ostavi utisak, da ispadne pametna, duhovita, lepa, pravedna, uopšte, ako se ponaša normalno, kao što se i druge normalne devojke ponašaju, odbija me za bilo kakvu interakciju.

AAAAAAAAAAAARRRRRRRRRGHGGHGHGH

Ne samo da odbija, već i privlači potencijalnu šamarčinu ma koliko ispao seljačina, nedžentlmen, stoka, majmun, vadikal ili pripadnik ekstremnog sunetizma.
Jooooj, pogotovo one seoske fufe, što joj patlidžan viri iz bulje, što siđe sa brda samo kad joj se bostan skotrlja pa je ćaća pošalje da vrati u prikolicu, uf!

Одбија ме када не послуша када јој лупим шаком о астал у дискотеци и наредим јој да иде у печењару да донесе кило јањетине и кило прасетине.Много ме одбија када каже да неће ....

Dosadne priče, trabunjanja od kojih čujem samo: Blalblablablablablablabla. Bla?

Laki ti garant imas neke cudne moci.

kad vidim janu pocnem da razmisljam o kulenu.batini,mocugi.....

dobro je pajko znaci da polako i lagano izlazis iz ormara. Ne boj se, bice jos neki skup za takve kao sto si ti :)

Ne volim kad žene farbaju stidne dlake, to mi je nekako odbojno.

Odbija me ako je šimejl.

glupe cure, cure koje su fufe, cure koje lazu, cure bez smisla za humor.
a vrlo cesto naletim na glupe fufe koje lazu i nemaju smisla za humor.

Sebicluk, zatucanost, sujeta i razmazenost.

Raščupana kosa, neuredna i nepočešljana mi mnogo ide na živce.

a vrlo cesto naletim na glupe fufe koje lazu i nemaju smisla za humor.

hahaha 3u1 na baxuz način.

ne volim kad mesaju stapove za pecanje sa nekakvom kamerom....