Prijava

Dakle, koje su to fizičke i psihičke karakteristike zbog kojih vam se neka osoba suprotnog pola ne sviđa?
Način ponašanja, oblačenja, razmišljanja itd...

Najviše me odbija odsustvo smisla za humor.

Мени само курчину да нема и мож да прође...

Одбијају ме супротни полови са потцењивачким ставовима као и све особе које на било који начин себе представљају онаквим какви нису. Женски прдеж ми је симпатичан уколико не смрди претерано.

Кад видим да је сељанка, тј да прича по сељачки. Може бити не знам каква риба, али кад прича као сељанчура, ћао ћао :)

Misli da sisama može da me sjebe, e pa ne može. Zategni dupe, pa ću ostati bez teksta.

A mene može da sjebe i sisama , nepismenost mi ne smeta a ni smeta mi ni da je seljanka.. Kad bih je čuo kako prducka verovatno bi mi bilo smešno al fala bogu nisam imao takvih slučajeva , smeta mi ako ima neke retardirane teme za razgovor i ako je mnogo glupa..

Eh... Glupost, nepostovanje, vulgarnost (ok je vulgarnost, ali do odredjenih granica), nepismenost... Sto se fizickog izgleda tice, nemam pojma :D

Ali kad riba podrigne, onako bez pardona, ma to je prosto savršeno. Eee, to je već vrlina, i za poštovanje.

Zilj, nafuranost, bahatost.Seljačko ponašanje generalno.

smrdljive noge i kratki prsti na rukama

Pritvornost. Ono hihihi, ljubim ljubim, i ja tebe slatka.

Ali kad riba podrigne, onako bez pardona, ma to je prosto savršeno.

Imam jednu drugaricu što stalno podriguje. Skoro jače od mene.lolo
I nije loša ovako.

Insistiranje na seksipilu. Spušta me iz momenta.

prljave cipele i kvarni zubi

Кад не слуша Синана. Тотално аут.

Ma jano, sviđam ti se, samo da me vidiš.

Nafuranost, kada glumi neko ludilo gadjo bi je pikslom..

Dubu lutko ti se meni svidjas i ovako na nevidjeno :))))
sovinizam me nervira.