Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Preveliko samoljublje, tipa "ja sam zavrsio fakultet, i ja nosim skupe stvari, i moj tata i ja, i ja sam lep...moje ogledalo je moj najbolju drugar. Ja. Ja. Ja-ubijem, ja zakoljem.".. Mislim da ste shvatili. :)

  2. Кад је из Босне.

    ovo je tako ružnoooooo

  3. Auuu... Fizički hmmm grdne ruke, ne mogu s takvim izlazit-zašto, ne znam, ovako psihički tonu stvari - neduhovitost, seljačenje, nerazumijevanje, kad priča ka navijen, smarače s izlizanim forama i td...

  4. Način oblačenja i zbunjenost dok priča sa mnom.

  5. Prepotentni nikovi i samonadenuti nadimci.

  6. Кад једе пљеску са луком.

  7. Penis. Šta će ženi penis?

  8. Pljeka sa lukom jebe, koji je tu problem?
    Egoizam me ubija, ne trpim da sam u društvu egoističnog muškarca.

  9. Odsustvo smisla za humor, preterano psovanje, seljačko ponašanje, nedostatak lične higijene i ako je super-teška kategorija.

  10. retardirani smisao za humor

  11. retardirani smisao za humor

    +1
    И не волим кад је глупа , волим паметне цуре. Мислим за јебање су боље ове глупаче , ал' кад оћу да имам цуру која ме воли оћу да имам о чему да причам са њом.

    ЕДИТ

    Кад је не јебем.

  12. Nemam sanse kod lemaje :(

  13. jeri, ma ja svakom dajem šansu, ne umem da kažem ne :)

    e a taman tedoh ovo što i šerlok. žešće me odbija kad je tip glup. džaba mu sve ako ne zna šta znači reč "falus". majkemi to mi se desilo.....

  14. žešće me odbija kad je tip glup. džaba mu sve ako ne zna šta znači reč "falus".

    Није ти то ништа Леми.
    Једном ја и моја цура побјегнемо са часа , сједимо на прозору и ваћаримо се помало. Њој зазвони телефон и оде да разговара , за то вријеме ја извадим маркер и на прозорском окну напишем "Лепа Брена , лепо гори!".
    Кад је створење са друге стране жице прекинуло везу она приђе и каже:
    - А је ли , је л' то бјеше из оног филма "Ко то тамо пева !?"

    ЕДИТ

    Од тад сам слободан.

  15. Од тад сам слободан.

    Logičan nastavak događaja :)

  16. Ne odbija me ništa...prvi put! Kad je zviznem odbija me štošta....

  17. Кад једе пљеску са луком.

    Шалиш се, јелде?

    Каква је то жена која не воли лукац?

  18. Добро пише у коментарима Леми.

    ОНЛИ ИН АМЕРИКА !

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.