Prijava

Lol, nijedna žena neće da opovrgne Eddija.

Eddie, ahahahaha :)

prljave cipele i kvarni zubi

e najebo sam ga :)

Evo ja cu. Ok, ne mozes na prvi pogled da se primis na inteligenciju, jer ne poznajes tu osobu. Ali, dzaba ako je muskarac lep ako nema dve daske u glavi. To ne moze dugo da traje nikako.

Kad ima kratku kosu i neuredne nokte, ostalo što se fizičkog izgleda tiče. Inače me nervira ako počne da glumi ludilo i neku prepičku. Prepičke ne postoje. I ako nema smisla za humor i to je onako debilno, a i ako ne ume da priča. Ako ja bleblećem satima a ona samo klima i ne progovara aukurac. I ako mi kaže da od muzike sluša sve, e onda mi ide na kurac i odmah nudim istim pa ako prođe prođe, ako ne čibo kučko u Donje Brijanje.

Кад видим да је сељанка, тј да прича по сељачки. Може бити не знам каква риба, али кад прича као сељанчура, ћао ћао :)

+1

Ne mora devojka da bude preterano pametna, ali me glupače odbijaju istog momenta, još ako misle da su pametne onda me još više isteraju iz takta.

Vrhunac je ako vidim da piše w, ch, tj, i tako to, odmah je gledam drugačijim očima.

Ali, dzaba ako je muskarac lep ako nema dve daske u glavi.

Džaba, ti nesituirani bez dasaka su pravi afrospustijak. :)

E, i to što reče pacov - ne može bre da sluša sve od muzike, prosto ne može!

Džaba, ti nesituirani bez dasaka su pravi afrospustijak. :)

Grofe, kapiram ja tebe, ali ja pricam u svoje ime, a ne u ime sponzorusa celoga sveta :)

Brate ja bi zadrzala tog glupog ako zna das jebe :))))
vlajko popravljaj zube i kupi nove tike pa da me zenis :))

zadah, prljave uši i bubuljice, pogotovu mitiseri u ušima i po nosu. kad to vidim o ostalim potencijalnim prljavo-smrdljivim mestima neću ni da razmišljam. ne tražim parfimeriju, samo čistoću. jbg, vizuelni efekat ponekad kaže dosta o stanju u glavi i oko nje.

Grofe, kapiram ja tebe, ali ja pricam u svoje ime, a ne u ime sponzorusa celoga sveta :)

Mrzim kad me pogrešno kapiraju :)

I još ne volim da ima one savršeno bele zube, ne znam zašo ali mi se to gadi. Nekako mi je lažno i ružno, kad zine da se sjakti ko čamugan kad se smeje u mraku.
Prepičke ne postoje, nema toga to je samo holivudska izmišljotina za onanisanje.
A da kad mi kaže da sluša sve obično počnem da meljem o Kanibal korpsu ili tako nekom det mjetalu, čisto da ispadnem majmun.

Кад је зиљава, и све што иде с тим.

Mrzim kad me pogrešno kapiraju :)

Procitah opet, izvinjavam se :trep trep:

мрзим паметне или солидно паметне рибе што мисле да су не знам ни ја какво мудо, тј. оне што су надркане и соле свима памет. ок је ако си интелигентна, схватили смо, не мораш да ме гледаш са висине кучкетино

ето, истресао сам се :D

Ружни зуби, недуховитост, дизање себе у небеса.

Jebeno izgriženi nokti. Kod likova me to isto nervira, ali kad vidim da žena jede prste, tukao bih joj glavom od trotoar.

A da nerviraju me i kvazi feministkinje koje te gledaju kao da si im silovao širu žensku familiju i svaku reč tumače kao šovinizam i napad na žensku samostalnost, što te gledaju krivo ako im otvoriš vrata od kafića a opet ako im ne otvoriš onda te gledaju krivo jer nisi konj na belom vitezu. Jer sve bi one na kraju da ih tovari neki zamišljeni vitez koji će da poštuje njihovu integralnost ali i da im daje keša da zapiraju pičku na Sejšelima.

Jebeno izgriženi nokti. Kod likova me to isto nervira, ali kad vidim da žena jede prste, tukao bih joj glavom od trotoar.

Takodje, iako sam zensko.

Brate ja bi zadrzala tog glupog ako zna das jebe :))))

+ milion :)

vlajko popravljaj zube i kupi nove tike pa da me zenis :))

Dogovoreno. Tike nisu problem. Nego, zubi! Pre neki dan sam popravljao zub, tehnikom vađenja živca, teo sam da umrem jer nisam znao kako je to...prvi put...jbg..Glupi živci neće da se umrtve...sledećeg meseca čistim kamenac i popravljam rupu na kecu i pičke moje ste!

Procitah opet, izvinjavam se :trep trep:

Nema na čemu :)