Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. ili još gore, medicinski brat koji radi na previjalištu :)

  2. zamisli tek da stavljas gips.ako volis zavoje,kontam da bi na gips odlepio,velika povrsina pod zavojem ;)

  3. ja sam medicinski brat a nadam se i budući ljekar i sreo sam dobrih pički u karijeri ali kad god sam u bolnici svi seksualni nagoni mi prestaju. Može meni da se naguzi Adriana Lima kad sam tamo, ja bih je zamolio da to ostavimo za malo kasnije.
    I da kurac mi se sav nekako skvrči isto, pojma nemam zašto.

  4. na gipseve se ne ložim jer su polupokretne, ali mogu da im se potpišem na isti, ako daju da im vidim grlo lolo

    blago tebi, pazle, to je profesionalizam, a ne stoka kao ja

  5. Znaš kakvih sam sisa po urgentnom ispipao kad radim EKG ali čak i kad sebi kažem "To su dobre sise dobro ih ispipaj" jednostavno mi se neda. Samo pokačim elektrode i umjesto u sise blenem u aparat dok se štampa nalaz.
    Valjda je do ambijenta, nemam pojma.

  6. Ne, to je 10 iz etike :)

    Blago tebi kad možeš da budeš toliko profesionalan, ali ozbiljno...

  7. Iz etike sam imao 10 ali sam onda pao socijalnu medicinu pa sam opet morao sljedeće godine etiku i onda sam dobio 8... nijesam bio u bolnici od tad ali sumnjam da se mnogo šta promijenilo po tom pitanju haha

  8. Nije neka bitka stavka, ali mi jeste minus kada nema sluha o.o

  9. Daaaa, i meni je to totalni turnoff... nikad ne bih bio sa gluvom djevojkom... Znaju li one da stenju uopšte ili ispuštaju neke debilne krike?

    EDIT: Možda stenju u onom jeziku znakova.

  10. Možda stenju u onom jeziku znakova

    Jes', pa kad bi ti se razmahala, mislim da bi ti tri slucajna samara lupila. x)

  11. Onda bih joj sa dva šamara i jednim polnim udom začepio usta... tj. ruke.

    #nemožetakosapezosom

  12. Cak iako je slucajno?

  13. Heh! Nema kod mene slučajno. Ako joj prođe kad je slučajno proć'e i kad je namjerno.

  14. Ja bih odrobijala svakog muškarca koji se ponaša kao fićfirić a nije gej.

  15. Tebi treba kurčine!

  16. Nervira ju me devojke koje se u fazonu "PRTI BEE GEE, AIR MAX, HAOSSSS" i ti kurci.
    Kapiram ja da ja slušam tu vrstu muzike i sve o tom fazonu, ali mi se ne sviđa kad devojka priča o drogama i svemu što ne valja, pa još krenu da nose one narkomanske šeširiće "1312" i to.
    Devojke trebaju da budu devojke, a ne muškarače

  17. da ti nudi pičku, da li bi je odbio i rekao "prti bee gee bičarko!"?