Šta vas odrobija kod suprotnog pola?

  1. Takođe su odbojne debele ribe, ne toliko zbog fizičkog izgleda koliko zbog muke prilikom sexa. Kad legneš u krevet sa jednom treba ti kilo brašna jbt, bacaš šakama među noge joj pa gde zavlaži tu je pička. Jebeno jedini način.

  2. Не постоје ружне девојке, само егзотичне.

  3. Да презире алкохол
    Да је превише кењкаво

  4. Automatski me odbijaju velike šake i prsti ko ćevapi, devojka mora da ima ženstvene ruke pre svega.

  5. Kad pije sok neki, Koka Kolu npr.

  6. Kad kaže KAKO MOŽEŠ PITI PA TO JE FUJ
    Volem kad žensko pije, znam da ne može popiti kolko i ja (mada znam izuzetke i mnogo volem tu djevojku) nek ima svoj neki tempo i nek pije alkohol, a ne one đus votkice kurac palac :D

  7. ^
    reče čo'ek 95. godište
    :D

  8. Ne znaš čoeka, kad dođeš kod Cece idemo da pijemo pa da viš čoeka :)
    Čoek odero studente sa pala što se alkohola tiče :D

  9. I ja sam tako mislio da je najbolje kad devojka pije sa mnom.E jbg sad vise ne smem da pijem pa mi nije to interesantno

  10. Ne volim kada se devojka zgranjava na muški prdeš. Prdnu pa šta je strašno jebem ti sunce... I žene prde. Samo kradom.

  11. Kad prdi dok hrče.
    Al' dobro, ipak je to nesvesno, pa opraštam.

  12. Ja ne volim kad me dobra riba neće.

  13. kada mora da kenja dok ne iskenja sve svoje sto je nameravala.samo ne slusati,onda popizdi.a ne volim ni one sto kace svoje slike gde ima 0 spontanosti kako bi ovlazila na "sto si slatka","e,super ti stoji"i slicno...
    ispadne koliko kenjamo da niko nikog ne voli,da smo drkadzije ;)

  14. E, da, Sanitarni me podsjeti. Ne mogu da vjerujem da su žemske toliko zlobne jedna prema drugoj, pa i najbolje prijateljice. Okači fotku na fejzbuku, kad vidim kakva je, nađem ikonu i očitam očenaš, a u komentarima, najbolja drugarica u fazonu :ova ti je najljepša slidža <3. PU!

  15. ne bih rekao da su zlobne.nekako mi vise vuce na onu varijantu'ti meni,ja tebi".hrane se time.sujetu...kakva god da je riba,uvek ce se naci neki lik da joj kaze da je super riba,pa tek onda sto se istripuje jadna.ja ne znam sta je sa ljudima i onim samoslikanjem u ogledalu.ne bih nikog da uvredim,al ono je meni za degenerike.

  16. Kad prdi dok hrče.
    Al' dobro, ipak je to nesvesno, pa opraštam.

    Ako je sinkovano, nije strašno.

    I žene prde. Samo kradom.

    Kaveruju povišenim tonom zvocanja i/ili odvrnutom Malom nevestom.

    ne znam sta je sa ljudima i onim samoslikanjem u ogledalu.ne bih nikog da uvredim,al ono je meni za degenerike.

    To se zove selfi. :D

  17. Ako je sinkovano

    Šta znači sinkovano?

  18. Kad se pravi pametna a u suštini je glupa...

    mada, ako vidim da ima flaster negde na telu onda nije ni bitno... ne znam zašto ali kad vidim zavoj, flaster, gazu, odma me uvati prcać...

  19. Šta znači sinkovano?

    PA ono - sinhronizovano, istovremeno, duetski usaglašeno :D

    mada, ako vidim da ima flaster negde na telu onda nije ni bitno... ne znam zašto ali kad vidim zavoj, flaster, gazu, odma me uvati prcać...

    Hahahaha, ali ovi jagodinski termini zaokružuju, hahah

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.