Prijava

Ne razumem na koje pojave i inovacije u sinhronom stanju mislis :)

ma na ovo što sam pokazivala jovičiću da postoji i DANAS, a da se ne mora mijenjati oblik riječi (u navedenim primjerima)

Veznik..

Ako je zavisni veznik. :)

hvala

Ima li razlike između "ako" i "ukoliko" ili je "ukoliko" samo proseravački način da kažemo "ako" ?

Ima li razlike između "ako" i "ukoliko" ili je "ukoliko" samo proseravački način da kažemo "ako" ?

Mada ima značenje isto kao "ako", ima i drugo značenje, gde se ponaša kao veznik "što" npr.: "Ukoliko ga budeš više tukao po nosu, utoliko će mu nos jače krvariti." Isto kao: "Što ga više budeš tukao po nosu, to će...".

СумЊиво или сумЉиво?

ali osumLJičen za banovanje. po kaizenovom pravopisu :)

osumLJičen za banovanje

:)

ahahahah! kako podsvijest izbija, to je čudo!

osumLJičen za banovanje

i preventivno pretučen :)

Знао сам да је са њ ал сваки дан гледам јебено осумЉичен за курац палац, зато сам и питао.

Eeeee, da, aj neka mi sad još neko kaže da je pravilo napisati 10-Tak, znači sa sve T ispred crtice, iako broj deseT sadrži t, a ovo sve češće viđam, pa rek'o aj da proverim kod stručnjaka, da nisam ja malo dezinformisan, možda se stvarno tako piše jebote. :D

Nije pravilno. Nego, kad napišeš "desetak", upotrebio si samo jedan znak više nego kad napišeš "10-ak", ali si sto posto siguran da nisi pogrešio.

i preventivno pretučen :)

jašta, bolje spriječiti. :)

valdemare, po cijenu da opet fejlujem danas, kako to da "10-ak" ima samo JEDAN znak manje nego "desetak"?

valdemare, po cijenu da opet fejlujem danas, kako to da "10-ak" ima samo JEDAN znak manje nego "desetak"?

Čovek gore napisao 10-Tak, a ja sam se zeznuo. Sa T ima jedan manje, bez T ima dva.
EDIT: Kako te nije mrzelo da brojiš? :)

није ме мрзило, јер имам тај проблем са уочавањем броја слова, слогова и уопште са словима итд. ОКП, не бих о томе :)

Striming versifikacija :)