Prijava

a kako se zove žena muzičar?
jel muzičarka?:)

Možeš da zamisliš kako je tek teško advokaticama, sudijicama... :)

Ivana, Ana, Bojana... Ne znam na koga tačno misliš.

TĐ,vidim na šta aludiraš. Ali,tako se kaže:)

hehe, smešno mi ovo TĐ, još me niko nije tako nazvo

medicus ima PVT!Ovo je poslednji put da dojavljujem!A on kako hoce!

Ако кажем посланица да ли се то односи на рибу у скупштини или на библиске ствари????

I sad bi Rockangel-e, bilo red da se pred svima javno ponizim i tebi u lice izvinim zbog moje neažurnosti (kako se to kaže na šumadijskom!? :o)!
Mada... Glupo je reći „izvini”, ne'š se 'leba najesti od toga! Ali mi je baš krivo što sam te, takoreći ispalio...
(ostalima se izvinjavam zbog spama, ali, ionako vidim da nemate bog-zna kakve pametne teme za džakati)

Jebem mu sve, kad se piše "jeli" a kad "je li"? To me baš jebe u zadnje vrijeme.

Jeli... i pili, a nisu platili!

Neko je spomenuo 'ajd' ili ajd'. Ako je izvol'te ispravno napisano, logično je da ćemo napisati 'ajd', pošto nedostaje 1 slovo na početku i jedno na kraju reči.

Dobro reče medicus....jeli i pili, a nisu platili.

Je li se piše u sledećem kontekstu - Da li je to istina? Odnosno - Je li (je l') to istina?

da li je ispravno reći - DOBRO VAM VEČE.
tako se obično obraća voditeljka dnevnika na rts-u, ona sa šiškama.
znam da je u upotrebi - dobro nam došli, i slično, ali ovo voditeljkino mi deluje iritantno, bizarno....

Pitao sam zbog toga što "je li" ja izgovaram brzo, a i mnogi ljudi. Znam, ne morate mi ništa govorit', ali s'vatite, pogriješi čovek.

Imam i ja jedno pitanje - da li je imenica saldo muškog ili srednjeg roda ?

Muškog :
"POPRAVIO mi se saldo na racunu!",
"KAKAV ti je saldo?",
"Dodaj mi molim te TAJ saldo da nesto iščačkam."

To sam i ja milio dok nisam pročitao u banci : Vaše saldo! Kontam - ili su retardini,ili znaju neku tajnu o rodu te imenice koju ja ne znam.

Не знам да ли је ово већ неко пит'о. Мени занима да ли се каже: по пичци или по пички? Гледао сам онај дебилни филм "Читуља за Ескобара", тамо то спомињу, па реко да питам...