Prijava

hhahahahahhahahaah kako mi je smijesan ovaj hejt prema folkloru, ne kontam ga nikako al mnogo mi je simpatican :)))

hhahahahahhahahaah kako mi je smijesan ovaj hejt prema folkloru, ne kontam ga nikako al mnogo mi je simpatican :)))

A ne kontaju kako su gej sa time 'ja mrzim i pljujem folklor i prejak sam'.
Eee, kad se kod nas bude cenio folklor kao sto se recimo cene ostali plesovi...

Cenim folklor, a ne ovo danasnje sranje od jedenja govana.

ja jesam kul..jbg
a foklor nije lol

znate sta meni nije jasno, nije mi jasno lozenje na latino plesove, na flamenko i sl budalestine jer to su sve folklori zemalja iz kojih poticu a sabotiranje naseg folklora je totalni hit trenutno, al neka beme si za to
ja volem folklor, volem kolce uh uh i te godine igranja folklora su mi ble jako lijepe i zahvaljujuci folkloru sam stekla mnooogo drugova a to je najbitnije

Folklorisanje=Igranje
Pravi muškarci ne igraju.
Dakle pravi muškarci ne folklorišu!

Ovde neki nisu spoznali razliku izmedju seljaka i seljacine.

Ja igram u folkloru pola svog života i lepo mi je. A za Vas, što pljujete po njemu, razmislite zašto pljujete.

ja volem folklor, volem kolce uh uh i te godine igranja folklora su mi ble jako lijepe i zahvaljujuci folkloru sam stekla mnooogo drugova a to je najbitnije

AW, Па наравно, и маму и тату највише на свету волиш, волиш све што воле млади, није битно каква је музика битно је да је добар провод...

Igrala sam nesto malo kao klinka folklor. Folklor je gej.

Folklor JEBE iako ne igram, ko kaže suprotno taj NE JEBE no' DRKA i ŠILJI.

Stivene, folklor ne jebe. Ali obidjes ceo svet, cujem.

Зашто се мени обраћаш? Колико се сећам (а и управо проверих у случају да сам пуко с памћењем) нисам писао на овој теми.

Obiđeš ceo svet i poslednje pare potrošiš na kurve- znači JEBE!

Ако је планинска општина у развоју у Бугарскоја цео свет, онда сам ја Марко Поло.

Pa i to je nešto za relaciju Vukajlija-xnxx-WC.

Ne, ne, ovo sto napisa cernogod. A ti mi rece ovo drugo.

Шта си чула?

Едит: Аха, капирам... бар мислим.

Pjer88

Folklorisanje=Igranje
Pravi muškarci ne igraju.
Dakle pravi muškarci ne folklorišu!

Pravi Krajišnici ne igraju, nego zvekću šamarčine ženetinama dok cupkaju!

Krajišnici daju spin!